Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változnak meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg a férfiak házasság alatt? Mindent megteszek, nevelem a 2 gyerekünket, tisztán tartom a lakást, főzök, nem járok el sehova, mindent megteszek, de a férjem ezt természetesnek veszi.

Figyelt kérdés
Ha megbánt, még én kérek bocsánatot, mert nem akarok haragba lenni vele, de őszintén szólva ez már egyre jobban bosszant. Közben jól esne egy kis figyelmesség. Ez olyan nagy kérés lenne tőlem?
2016. febr. 5. 19:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy lábtörlő vagy és még örülsz is a kiosztott szerepednek.
2016. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez a te hibád, őszintén.

Talán, ha eljárnál, és nem nyalnád ki a seggét, akkor venne is valamibe.

2016. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Szóval gyakorlatilag a cselédje vagy, megalázkodsz, és mellette nincs életed sem (nem jársz el sehová). Nem tisztelet saját magadat. Miért is kellene értékelnie?
2016. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktátok egymást. Kicsit beszürkült a dolog. Próbálj beszélni vele erről. Már az első ilyen jeleknél, amikor változást észleltél, le kellett ülni és dumálni erről.


Ne hallgass az ilyen lábtörlős dumára. A legtöbb ember itt életében nem volt nővel, hogy tudna bármi hasznosat mondani 0 tapasztalattal?

2016. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Mindent megteszel a haztartasert, de mutatsz szerelmet a ferjed irant?

A gyerek, a gondok, a noket is megvaltoztatjak. Nem hibaztatlak, kepzelem,hogy mennyire kimerito mindennek megfelelni, es most altalanositok, de sok no mindent megtesz a gyerekert, de kozben elfelejtkeznek arrol, hogy a ferfi is ott van, az meg masodlagosnak erzi magat.

Nem tudom, hogy ez van-e nalatok is. Csak leirtam ami eszembe jutott.

Talan egyszer egyszer a mosogatas helyett csinaljatok valamit kozosen, adjatok le a gyereket a nagyszuloknek, toltsetek idot egyedul.

2016. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

Kitalálom, a férjed orrba-szájba túlórázik, te maximum gyest kapsz vagy már azt sem, és már rég dolgozhatnál?


Sosem értettem miért kell azt megdícsérni, aki 8 óra alatt játszik a gyerekekkel és megfőz 2 naponta, heti 1x meg kitakarít.


Vajon miért van az,hogy az összes HTB úgy adja elő, mintha ez heti 80 óra munka lenne, a dolgozó nők/férfiak meg a munka mellett is megoldják és NEM PANASZKODNAK??? Ezt magyarázza már el nekem valaki...

2016. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Pff.."gyerekkel játszani" mintha olyan egyszerű lenne otthon a gyerekkel "játszani"..de jó nekünk, hogy egész nap játszunk, nem?

Anyádnak is ez a véleménye, hogy egész nap csak játszott veled?

Mondjuk lehet, azért vagy ennyire tuskó..mert nem neveltek meg rendesen. Más nők nevelnek, nem csak játszanak.

Heti 1 takarítás? Szerinted. Álomvilág.

Az ilyen bunkók maradnak egyedül egész életükben, vagy nekik is szintén egy ilyen alárendeltjük van/lesz.

2016. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Ja, igen.Még valami. Soha életemben nem hallottam nőket/férfiakat panaszkodni, valóban. Csak a csapból is ez folyik. Nem tudom melyik erdőben élhetsz, de ott emberek tuti nincsenek.

Az átlag ember, átlag fizetéssel, hogy a p.csába ne panaszkodna?

400-500 ezres fizetés mellett is panaszkodik az ember, ha ilyen tahó férje van, aki készpénznek veszi más csicskázását..

Kérdező, ne takaríts, ne főzz, menjetek el a gyerekekkel szórakozni..pár nap múlva meg csak néz az a bunkó, hogy "mivan".

2016. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

#6 Délelőtt a gyerek sz@rát nyalod fel, délután meg a férjedét, este pedig háláld is meg térden állva, hogy ilyen kiváltságos életed lehet. Hmm az álom élet...

Egyetem után, amikor nem találtam munkát, pár hónapig kb ilyen volt az életem, (leszámítva, hogy nem volt két porontyom) de soha-soha-soha többé nem leszek kitartott barátnő/feleség, mert hálátlan, és megalázó szerep, ráadásul nem érdekelnek senkit a panaszaid.

Mint olyan ember, akinek TÉNYLEG van összehasonlítási alapja, inkább túlóráznék hetente ötször, minthogy még egyszer ilyen helyzetbe kerüljek.


Kérdező, ez abszolút nem nagy kérés...

Próbálj meg leülni a férjeddel beszélni erről, de ha nem hajlandó változtatni hozzáállásán, akkor változtass te. Tiszteletet csak akkor kapsz, ha kiköveteled magadnak, szóval ne alázkodj meg, hanem kezdj el egy kicsit a saját fejed után menni. Nem vagy sem a cselédje, sem az alattvalója, és egyedül csak a gyerekek jóllétéért vagy felelős. Vállalj részmunkaidős állást, ha teheted, járj el ide-oda, aztán ha nem a férjed körül fog forogni az életed, akkor talán észreveszi a hiányodat.


Amúgy ez tényleg egy létező jelenség, láttam már a valós életben is, ahogy a hősszerelmes lovagok átmennek gőgös kiskirályba, amint megházasodtak, ki tudja miért.

2016. febr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nos akkor válaszolok. Először is, mindent megkap tőlem a férjem. Szerelmet, szexet, stb... A gyerekek is szoktak mamánál lenni, amit mindig én szervezek, hogy kettesben is tudjak lenni a férjemmel.

Túlóra.... képzeld nem túlórázik... az ő munkahelyén nincs túlóra, és másodállása sincs. Ez nem lehet a probléma, anyagi gondunk sincs nagyobb, mint egy átlag embernek.

Az meg hogy csak játszani kell a 2 gyerekkel, meg közbe főzni, meg takarítani... Próbáld meg ezt csinálni napi szinten.. majd meglátjuk hogy nem e lesznek ki az idegeid egy idő után.

2016. febr. 6. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!