Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnál ha úgy érzed szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha úgy érzed szerelmes lettél valaki másba és a házastárs már úgysem fog változni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az újból is ki fogsz szeretni.
2020. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
El. Minek kínoznád tovább magatokat!
2020. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válnék el, ha rossz a házasságom, és megtettem volna mindent a javításáért, de nem jött össze. Az, hogy szerelmes vagy nem segít objektíven látni a helyzetet, és az is lehet, hogy csak szalmaláng.
2020. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Lehet,hogy igen, lehet,hgoy nem . Túl kevés az információ a kérdésben.

Ha még szeretjük egymást, de gyakorlatilag már csak barátok vagyunk, én pl szerintem még vele maradnék.

De ha naphosszat egymás idegein táncolnánk; tehát amikor találkozunk, egy helyen vagyunk, csak veszekednénk egymással; nem lenne megértés,és nem lenne minőségi idő, hanem az egész egy balhéból állna, akkor viszont mindenképpen elválnék.

Érdekes szempont lehet még , hogy ha pl kicsike gyerek van, mondjuk ilyen 1 éves;hogy pl vagyunk-e olyan jó viszonyban az apukával, hogy együtt fel tudjuk nevelni úgy, hogy lehetőleg minél kevesebb veszekedéssel; tehát,hogy azért kulturált közegben nőhessen fel, és ne csak veszekedésből álljon az egész, tehát fontos, hogy legyen meg az érzelmi biztonsága a gyereknek. Hogy amikor mindenki otthon van, ne legyenek általánosan jellemzőek csetepaték.

2020. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
*Ja meg ha már nem jó a szexuális élet mondjuk, de én úgy érezném,hogy még vágyom rá; és már beleszerettem egy konkrét valakibe, aki őirántam sem közömbös; és egyértelműen együtt akarnánk ezzel az új emberrel élni, akkor valszeg az addigi társam, a párom , a házastársam megértené ezt; és el tudhatnánk válni békésen. Vagy pl ha mondjuk megbeszélnénk, hogy már nem olyan az intimitás, mint régen volt, tehát pl megbeszélném a házastársammal, hogy vele már mondjuk úgyse szoktunk szeretkezés céljából ágyba bújni, és megengedné-e, hogy mondjuk egy szeretőm legyen, de mondjuk én mennék hozzá, hogy a családi békét azért ne tegyem tönkre; tehát még e gy ilyen beleegyezéses alapú, hogy ne a háta mögött csináljam, ha már nekünk mondjuk úgyse lenne szexuális életünk, vagy jó, vagy egyáltalán semmilyen, akkor tehát még egy ilyen opció szóba jöhetne.
2020. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2020. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 33/6 ***** válasza:
76%

Változást elvárni naívság. Te változtál az ő kedvéért?

Mi nem változik? Piál, bánt vagy megcsal téged?

Szeretet van még, csak a szerelem kopott meg?

Gyerek van?

Kicsi, vagy nagy?

Soktényezős kérdés.

2020. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Biztos,hogy nem válnék el.A házasság az első főleg ha gyereknis van.Elöbb megpróbálom helyre hozni.Es ha tényleg menthetetlen csak akkor.
2020. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor fiatalabb voltam, akkor azt válaszoltam volna gondolkodás nélkül, hogy persze! A szív diktál, erős szerelem stb.

Most már úgy gondolom, és úgy is tettem (bár mégcsak nem is vagyunk házasok), hogy nem. A szerelem elmúlik.

2020. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!