Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő vagy férfi, aki a házastársa (és/vagy gyermekei apja/anyja) mellett szerelmes lett valaki másba, de nem akarta se megcsalni, se elhagyni a házastársát?

Figyelt kérdés

Hogyan dolgoztátok fel a helyzetet, hogyan engedtétek el a szerelmeteket? Főleg, ha kölcsönös volt az érzés, de ha nem, akkor is. Hogyan? Privátban is írhattok.


*passzív-agresszió ON*

Amilyen típusú válaszokra NEM vagyok kíváncsi:

- kioktatás "érzelmi megcsalásról" (mintha nem pont az lenne a célom, hogy ne csaljam meg)

- "ha gerinces lennél, elválnál" (mintha elválni olyan baromi gerinces dolog lenne)

- "ez nem szerelem, csak vágy/vonzalom/fellángolás" (mintha nem lenne mindegy, minek nevezzük)

- "soha nem lennék szerelmes másba, mint a házastársamba" (mintha az érzelmeit maga irányítaná az ember)

- "még nem voltam ilyen helyzetben" (ebben az esetben olvasd el a kérdést újra, nem neked szól)

*passzív-agresszió OFF*



2018. júl. 21. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok már hisztis 16 éves. De, ez csak fellángolás, és hatalmas a különbség. A szerelemhez idő kell.

Ez a kulcs is: nem töltöttem több időt a közelében, mint ami szükséges. Az érzés pedig ahogy jött, úgy ment.

2018. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a teljesen haszontalan választ, a "mire NEM vagyok kíváncsi" listám több pontját is megsértetted.

Én se vagyok hisztis 16 éves, több mint 10 éve vagyok házas. Gyerekeim vannak.

Volt időm megismerni az illetőt, és sajnos kénytelen voltam sokat a közelében lenni, mert munkahelyi ismeretségről van szó. Hidd el, nem kerestem a helyzetet, kialakult.

2018. júl. 21. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én a nő voltam ebben a helyzetben. Kollégák voltunk és éreztük, hogy megvan közöttünk a vonzalom. 4 évig birtuk, de egyszer megtört a jég és elcsattant az első csók, utána nem volt megállás 2 hónap után lefeküdtünk. Elfogadtam, hogy nem fogja otthagyni a gyerekét és nem is várom el tőle. Így hogy kielégültek a vágyaink könyebb lett a helyzet, előtte sokszor voltunk ingerültek és alkohollal enyhíteni a fájdalmat.
2018. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm, bár a kérdésem azokhoz szólt, akik NEM csalták meg a párjukat, de felpontoztam az őszinteség és az ítélkezésmentesség miatt.

2018. júl. 21. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:

A házasságom amúgy is pocsék volt, én elválltam, de nem a szerelem miatt.


Az illető nem tudta, hogy valófélben vagyok, túl közel került hozzám, beleszerettem. Viszont szembe mentem az érzésekkel, és mielőtt bármi is történt volna, én kiléptem az egészből, és lemondtam róla, minden kapcsolatot megszakítottam vele, és tettem azért, hogy eszébe se jussak. Nagyon nehéz volt, pláne haza jönni egy egy találkozó után, de ebben a felállásban csak rövid kalandá vált volna...

Azt nem tudom, mi lett volna, ha itthon maximum a megszokás az egyetlen probléma, mennyire fog meg....

2018. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csurmi ***** válasza:
78%
Ez most egy találós kérdés ahol Te már tudod a választ és arra vagy kíváncsi ki írja le neked amit hallani akarsz?
2018. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Csak megpróbálom megkímélni magamat és másokat a legolcsóbb gyk-s közhelyektől.

2018. júl. 23. 06:19
 8/8 Csurmi ***** válasza:
Értem csak a leírtakból még semmi derül ki. Hogyan lett a szerelmed valaki amikor párkapcsolatban vagy? Tényleg csak kérdés nem vélemény.
2018. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!