Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj ha még 26 évesen egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha még 26 évesen egyáltalán nem gondolkodom a házasságon, családalapításon?

Figyelt kérdés

Most vegeztem az egyetemen, oktoberben kezdek el teljes allasban dolgozni, ergo meg nincs is sok felretett penzem. Ismeroseim koreben ket vegletet latok: lany ismeroseim kb fele ebben a korban hazasodik, masik reszuk kapcsolatban el de nincs ilyen tervuk, mig egy reszuk szingli. (Most itt kifejezetten a velem egykoruakra gondolok.)

Fiuk eseteben inkabb ritkabb, ha 26 evesen hazasodnanak? Ti mit gondoltok az egeszrol? Nagyon el leszek kesve, ha mondjuk 10 ev mulva lesz csak olyan baratnom, akivel hosszutavon is terveznek?



2020. szept. 9. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt hogy 6 év aztán no para.
2020. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A 10 évet kissé lerövidíthetnéd, de a mostani 26 éved nem kötelez a házasságra, azaz nem baj, ha nem akarod.
2020. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

10 év? Mit akarsz addig csinálni? Vegetálgatsz egyedül, vagy kiéled magad? Egyikre sem tudsz tervet készíteni, mert azt nem tudod aggyal eldönteni, hogy kiélted-e magad, vagy sem. Azt érzed. A nem akarok barátnőt meg úgyis felülírja az élet, én sem akartam, és ma van egy 5 éves gyerekem.


Tudod, ember tervez, isten végez, tartja a mondás.

2020. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi: 38 vagyok, én sem gondolkodom ilyenen.
2020. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést mintha én írtam volna ki. #3-as utolsó mondatával értek egyet.
2020. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a furcsa, ha ilyen fiatalon ekkora felelősségre vágynál. Nem kell kicentizni előre az életed, majd alakul, ahogy alakul.
2020. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Unokabátyám pont 26 évesen házasodott, most 33 évesen teljesen leharcolt, megőszült. Látszik rajta, hogy a 2 kisgyerek és az egyébként nagyon akaratos felesége eléggé kikészített már most. Persze nem mondom, hogy mindenhol ez van, csak nagyrészt ezt látom, szóval lehet neked lesz igazad (én 30 vagyok és nem akarok házasodni-ahhoz olyan lány is kéne, ami a mai világban szerintem kb nem létezik).
2020. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra válaszolj h neked baj e. Ha nem akkor nincs gond. Ne más véleménye érdekeljen.
2020. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2020. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!