Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni egy nagyon fontos kérdésben.

Most hétvégén (szeptember 12-én) volt az esküvőnk a párommal. Viszont most nem sokkal az esküvőnk után tudtam meg, derült ki, hogy immáron a férjem a kapcsolatunk eleje óta tartotta pár havonta a kapcsolatot az ex barátnőjével. Viharos volt a kapcsolatuk. Nem működött az együttélés és kb 7-8 hónap után szakított vele. Mi a szakításuk után pár hónappal ismerkedtünk meg az interneten. Távkapcsolatként az elején. De most megtudtam hogy miközben már velem találkozgatott és bemutatott a barátainak, úgy tudtam hogy ő már nincs képben. Kiderült h még a mi ismerkedésünk alatt, miközben épp nem voltam jelen,vele is találkozgatott és időnként összefutottak egy kis légyottra. A szex az nagyon jól és szenvedélyesen működött köztük. Ezeket az időnkénti talikat kb. 3 hónapig csinálta. Kiderült az is, hogy ők a szakítás után 2 és fél hónappal újra összejárogattak. Akkor én még nem voltam képben. De akkor sem vetett véget neki mikor engem megismert és találkozgatni kezdtünk. A csavar a dologban, hogy egy ideig a régi barátnő sem tudott rólam, hogy létezem. Sőt a férjem akkoriban, mikor az exe rákérdezett hogy van-e már valakije, akkor is letagadott engem. Aztán az egyik ilyen találkánál mikor az ex észrevette az árulkodó jeleket, akkor felfüggesztette a találkozásokat és a kapcsolattartást a férjemmel. Időnként mégis megkereste őt a férjem különböző indokokkal. Miközben már a családjának is bemutatott. Aztán idén is, már év elején volt egy hosszabb beszélgetésük: ez egy róla érdeklődő beszélgetés volt a férjem részéről. Aztán a Covid-19 járvány elején is váltottak üzenetet, ami arról szólt h reméli minden rendben van vele ebben az időszakban. Meg vigyázzon magára. Észrevettem h jó pár közös kép is visszakerült róluk a megjelölt fotók közé. Pedig már nem ismerősök. Ezeket a férjem tette vissza. És nem csak barátokkal voltak együtt rajta. Volt köztük személyesebb is. Aztán kicsit később a férjem egy újabb beszélgetés kapcsán megírta neki hogy megvolt az eljegyzése. De akkor még a vírus miatt esküvőre nem volt időpont. Közvetlenül az eljegyzés híre alá, azt írta neki a férjem, hogy biztos sok mindent megtenne azért h ez ne így legyen...de ez már így alakult. Kiderült h az exe még mindig szereti. De ezekután az exe felszólítására sem vette le a közös képeiket, még akkor sem, ha azokon csak meg volt jelölve. A legdurvább viszont az, hogy míg a férjem az esküvőnk előtt két hónappal edzőtáborban volt és én szerveztem az esküvőnket, ő az ott léte alatt szinte végig az exével beszélgetett. Megint a férjem kezdeményezett. Felhozta a közös múltjukat, meg a szexet hogy az milyen jó volt és az működött... Hogy nekik nem kellett volna komoly kapcsolatba kezdeni, viszont értékelni kellett volna azt, ami jó és megmaradni laza kapcsolatban... Közben mégis arról érdeklődött h neki van e valakije. Meg többször kérte h meséljen az állítólagos palijáról. De ezekre nem kapott választ. Elég szépen elbeszélgettek. A végén látszólag rövidre zárva elköszönt tőle. De az utolsó mondataként megkérdezte tőle, hogy mi a telefonszáma. A beszélgetésről csak elmondás alapján tudok. Több mint 20 percet beszéltek és arról volt szó h a férjem még szeretett volna vele egy utolsó alkalmas együttlétet. Elmondta neki hogy mit szeretne tőle, milyen izgalmakat talált ki kettőjüknek. Erről én eddig semmit nem tudtam. A férjem viszont mikor hazaért a táborból beszélt nekem az írásos beszélgetésükről, de azt mondta h az exe kereste meg megint és még egy utolsó alkalmat akar, hogy találkozni akar a férjemmel. És akkor még csak közeledett az esküvőnk. De az egészet fordítva adta elő. Én meg hittem neki, de az exe valahogy mindig mumus volt köztünk...viszont annyira dühös lettem hogy letiltottam az exét, akivel soha két szót nem beszéltem, nem is láttam soha. A férjem meg őt a legutolsó nőnek állította be, aki létezik a földön. Most összeházasodtunk és mindez az esküvők után derült ki. Mit tegyek most? Segítsetek!!!



2020. szept. 14. 21:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés?
2020. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék bízni benne... 😔
2020. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Ekkora egy görényt.. ez annyira durva. Pont amikor a legboldogabbnak kellene lenned, ilyen kiderül.. Nincs szivem leírni, hogy mi az egyetlen helyes lépés. De szerintem tudod te is.
2020. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Valj el.

Mi mast ?

2020. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
válj el, ennek semmi értelme így és ha lehet és tudod kopaszd meg valahogy
2020. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Még nincs 2 éves a kapcsolatunk és most házasodtunk. Még mindig az exét szeretheti?
2020. szept. 14. 22:13
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég korán házasodtatok, sajnálom😔 Ezek után nem tudom hogy tudsz-e bízni benne. Bizalom nélkül meg...
2020. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nem olvastam végig csak a lényeget. De előttem már leírták...sajnos nincs más, nincs másnak értelme.


Egyébkent érdekelne hogy hogy tudtad meg? Hogyhogy pont az esküvő utan derült ki? Hogy derült ki?

És sajnos off lesz de ezért sem házasodnék egy ennyire friss kapcsolatban.

2020. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

hát látod, és tudod hogy teper után

ha te kellenél csak neki nem ment volna félre és csak téged akarna, nem az exét állandóan meghuzni

mindegy h most v több éve házasodtatok azért ez egy elég durva dolog

nem csak egyszeri de többszöri megcsalás hazudozás és egyebek

de ha neked ez megfelel h mindig csak második v harmadik legyél nála és csak kihasználjon hát jó, nekem nem fáj

az eskövőn elméletben örök hűséget meg ilyeneket fogadtatok, de ez csak hazugság volt a részéről, hétköznapi szemmel nézve semmis de persze már ott a papír róla

válj el

2020. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó megmozdulás az exe felé, hogy egy utolsó találkát akart tőle kicsikarni,végülis nem valósult meg. Gondoltam azért mert mégiscsak én vagyok fontos neki és az esküvőnk. Viszont mségis megfordult a fejében.
2020. szept. 14. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!