Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek ha vége, és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha vége, és nincs tovább?

Figyelt kérdés
Több mint két éves kapcsolatunkat tegnap este haza érve a munkából zárta le. Már egyszer majdnem vége lett 7 hónapja de akkor adtunk magunknak még egy esélyt. Sokat veszekedtünk de mindig csak piti dolgokon. Körülbelül 8 hónap együtt járás után költöztünk össze mikor én még egyetemre jártam. Ő dolgozott nyáron én is dolgoztam, de a suli alatt és az diploma után nem találtam állást. Ő tartott el. Sok segítséget kaptunk a családomtól. Különféle módokon nem anyagilag. A Szüleim alkoholisták és egy 16 nm-es albérletben tengődnek. A nagyszüleim 2 kisgyereket nevelnek. Nincs hova mennem. Azt mondja maradjak ott. De nem bírnám ki nem aludhatnék mellette, nem ölelhetném, nem csókolhatnám. Mit tegyek? Nem bírom már ezt sokáig. Most azt mondta gondolkodik. De nem látom sok reményét. max megint egy ideig "elleszünk" de aztán ennek biztos vége. Idióták kérlek kíméljenek.
2012. febr. 16. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz a helyzeted. Most dolgozol? az biztos, hogy lakótársként élni tovább úgy, hogy te a szavaidból kivéve még szereted nem könnyű.
2012. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Nagyon szeretnék dolgozni de nem találok melót. Igen szeretem, de így megbolondulok... :'(
2012. febr. 16. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs egy barátnőd,akinél meghúzhatnád magad?

Akármilyen nehéz is,mindenképp költözz el tőle...Ne maradj ott semmiképp.

Menj el a munkaügyibe,pályakezdőként kaphatsz azt hiszem 2-3hónapra támogatást,igényelhetnél lakástámogatást is,és gyorsan keresgélj lakótársas albérletet...

Ha másként nem megy,akkor árufeltöltőnek jelentkezz nagy hipermarketekbe :/

2012. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátaim nagy része az övé is. A maradék hasonlóan szar helyzetben van mint én vagy gyereke van stb. Voltam már ott, de nem jár támogatás. Naponta 20 helyre jelentkezem de nem jön válasz sehonnan. Árufeltöltőnek is jelentkeztem már de semmi. Nem tudom mit tegyek. Percről percre egyre egyre jobban kétségbe esek. :(
2012. febr. 16. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!