Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

42 éves házas férfi vagyok. A feleségem 40 éves, van egy lányunk. Ő 5 éves, viszont születése óta gyakorlatilag nincs szexuális életünk. Az elején úgy gondoltam, hogy majd visszaáll a dolog, de nem. Már többször beszéltem erről a témáról a feleségemmel, de azt mondja egyáltalán nem kívánja a szexet. Havi 1X azért van, de az annyira rossz, hogy már ott tartok, hogy inkább ne is legyen. Teljesen passzív, amikor elmondom neki hogy egy picit legyen már aktívabb, pl. legyen felül, azt mondja nem tud mit kezdeni a helyzettel. Hozzám sem ér, csak fekszik mint egy darab fa. Én próbálkozok az előjátékkal, de igazából nem is reagál rá. Már voltunk a problémával mindenhol, legalább fél milliót költöttünk rá, de semmi változás. Nem szed gyógyszert, tablettát, a labor eredménye is jó. Nincs pszichés problémája, már voltunk pszichológusnál, párterapeutánál. Semmi változás.


A magánéletünk jó, nincs veszekedés, a lányunkat szépen neveljük. Nincs anyagi problémánk, munkahelyi szintén nincs. Gőzöm sincs mi a baj! Szeretője nincs, bevallom utána néztem, de ő is ezt állította. Konkrétan zéróra redukálódott a libidója, emellett gyakorlatilag orgazmusa sincs. Mondtam neki hogy szex shop-ból nézzünk valami játékszert, de nem akarja. Mivel ő sosem kezdeményez, nem élvezi az intim perceket, így nekem is elment a kedvem attól, hogy próbálkozzak nála. Ja, nem híztunk el, odafigyelünk magunkra.


Azért is vagyok elkeseredve, mert nem vagyok megcsalós típus, emellett szeretem a családom, el sem tudnám képzelni, hogy a lányomat más férfi nevelje!!! Ráadásul együtt hoztuk össze a jelenlegi életünket, ezer szál köt egymáshoz.


Nos, ilyenkor mit lehet tenni? Ötletek???



2020. szept. 22. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs pszichés problémája"


Dehogy nincs!

Aszexuális lett.

2020. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
67%

1-es vagyok.


"Konkrétan zéróra redukálódott a libidója, emellett gyakorlatilag orgazmusa sincs."


Ha nem él szexuális életet, hogy lenne?ű orgazmusa?

2020. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Havi 1X él. :(
2020. szept. 22. 23:41
 4/74 anonim ***** válasza:
81%

"Már voltunk a problémával mindenhol"


Konkrétan?


Ez a tanács alap: "És a legfontosabb: beszélni kell róla! Ne legyünk túl gátlásosak ahhoz, hogy őszintén megvalljuk az érzelmeinket, a gátlásainkat! Ez a kulcsa annak, hogy ebből a sok változást hozó időszakból problémák nélkül kerüljünk ki."


.

Pajzsmirigy-alulműködés

Prolaktin-túltermelődés

Alacsony tesztoszteron- és ösztrogénszint

A mellékvese gyengén teljesít

[link]

2020. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
81%
Keressetek fel egy jó párterapot... (ne botcsináltát, hanem olyat akinek pszichológusi végzettsége van és rendelkezik klinikai szakpszichológusi tapasztalatokkal IS). Nem feltétlenül szervi probléma áll fent, inkább mentális elhidegülés, "kiégés". Egy terapnak pont ez a szakmája.
2020. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

Oké, de ezeken már túl vagyunk. Semmi rendelleneset nem találtak! 5 éve ezzel foglalkozunk, már vagy 100 órát beszéltünk róla kettesben. Ő nem tudja miért van ez. Most kitalálta azt, hogy a naptárba beírja hogy szex. Így nem felejti el, de nekem ez nagyon megalázó. Azt mondta erre, hogy ennyit tud kihozni magából. Én elmondtam neki, hogy 15 éves fiúnak érzem magam mellette, aki csak ábrándozik a szexről. Pedig én azon vagyok hogy színes legyen az életünk, meglepetéseket csinálok, rengeteget segítek neki, a munkahelyemen is előleéptettek, új autót vettünk, nincs elhanyagolva. Ő nem panaszkodik rám, sőt, azt is mondta hogy sajnál miatta. Én a "szex" előtt foglalkozok vele, masszírozás, simogatás. Viszont nem érzem rajta hogy akár egy picit is felpörögne. Simán elkezd a napi dolgairól beszélni közben, eszébe semjut hogy ő is közeledjen, teljesen egy idegennek érzem magam ilyenkor mellette.


LEgutóbb azt mondta, hogy teljesen elunja az egészet. Persze, értem én. Na de egy szex arról szól, hogy a férfi is és a nő is foglalkozik a másikkal. Ez indítja be a motort. Én ezt várnám. Már nem tudok mit kezdeni vele! Ennyi törődéstől már egy komlett női röplabdacsapat beindulna. Mik a reakciói? Ezt nem, azt nem. Nincs orál, se oda se vissza. Én nem kapok előjátékot, azaz úgy hidegen rakjam be, majd várja hogy 5 perc alatt végezzek. Ez annyira elveszi a kedvem, hogy már az utóbbi időben fel sem állt, vagy csak neheze és az sem volt tartós.


Szörnyű, hogy ide jutottunk úgy, hogy az ég világon nincs rá magyarázat!

2020. szept. 22. 23:55
 7/74 anonim ***** válasza:
94%

A feleségednek mással lenne kedve lefeküdni?

(Az egy dolog, hogy lép félre, de nem fantáziál valakiről?)

2020. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
79%
Most csak egy par otlet de stressz, anyukam folyton logo gyerek, kettesben toltot ido hianya, keves elojatek ami eszembe jutott mint lehetseges okok
2020. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már én is tőle a másik férfi dolgot, persze hogy eszembe jutott. Nem, nem érdekli. Feldobtam azt is hog nézzünk valami lazább szex filmet. Néztük, majd 10 perc múlva kikapcsolta, nem hozta lázba. Abszolút nem fantáziál semmi szexuális jellegű dologról. Mondtam neki hogy veszek egy masszírozós vibrátort. Arra azt válaszolta, vegyek magamnak egy műp*ncit, azzal többre megyek. Kikötözősdi? Nem akarja. Kizárólag egy pozícióba hajlandó csinálni, és azt is csak a hálószobába, és kizárólag este.


Én feladtam. Nincs neki akkora stressz, a gyerek is jól viselkedik, én is sokat hozom-viszem, játszok vele. Az a baj, hogy nekem elég szigorú és stresszes a munkám, nagyon jól esne egy kis törődés, vagyis érzelmi-testi törődés. Ezt már 5 éve nem kapom meg. Elmondtam már neki ezt is. Erre is az a válasz, ő nem tud többet adni.


"kettesben toltot ido hianya, keves elojatek ami eszembe jutott mint lehetseges okok" Amikor elmentünk kettesbe üdülni, kizárólag azért, hogy tényleg csak kettesbe legyünk. Noszvaj- Tree houses. Nézz rá, nézd meg az abban rejlő lehetőségeket és izgalmakat, és nézd meg az árakat is. 3 napot kifizettem meglepetésként, és amolyan lehangolva és csalódottan jöttem vissza onna (is). Előjáték? Neki ez is a szex része, és mivel a szex nem érdekli, ez sem. Na igen, síkosító+óvszer a két kellék.

2020. szept. 23. 00:32
 10/74 A kérdező kommentje:
2020. szept. 23. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!