Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnek ebben a tarskeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ebben a tarskeresos esetben?

Figyelt kérdés

Tarskereson nagyon szimpatikus lett egy fiu, beszelgetunk mar egy ideje, 3 hete korubelul. Viszont en mar szeretnek szintet lepni. Tudom, hogy a lány is elhivhat egy fiut randizni, gondolkodom is rajta, de furcsa, hogy o eddig meg nem tette meg. A beszélgetés sem valami gyakori, általában minden nap egyszer válaszol, van hogy ket naponta, viszont érdeklődő es jo is beszélgetni vele, csak elég furcsa igy az egesz, van egy olyan érzésem mintha nem venne komolyan a dolgot es nem annyira érdekli. Szerintetek ennek ellenére elhivnak randizni? Vagy mi lenne a helyes lépés? Nagyon szimpatikus es örülnek ha folytatódna a dolog.

20/L



2018. márc. 6. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én őszintén feltenném neki a kérdést, hogy nincs-e kedve találkozni. Így legalább tudnád, hogy egyáltalán akar-e tovább lépni veled.
2018. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, bár kicsit cikinek erzem valamiert :D Köszönöm a választ.
2018. márc. 6. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Hívd el kávézni vagy csak célozz rá finoman, hogy találmozhatnátok.


1) ha csak félénk, nem elhívni, akkor örülni fog, hogy elhívtad


2) ha vonakodik, nem lelkes, akkor talonban tart, sumákol vagy csak bizonytalan - de biztos, hogy nem komoly az érdeklődése


Egyébkébt, ha 3 hét alatt csak van hogy 2 naponta váltotok üzenetet, akkor a 2-es opció a valószínű, hogy nem komolyan érdekled.

2018. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ezért is felek megkerdezni :( Nekem pedig nagyon szimpatikus, de azert érződik ha valaki nem nagyon erdeklodik, csak naponta-kétnaponta. Azt mondta, hogy nem hisz a tarskeresokben, de azert ad a dolognak egy próbát mikor rákérdeztem miert tarskeresozik.
2018. márc. 6. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 ez egyre gázabb:


"Azt mondta, hogy nem hisz a tarskeresokben, de azert ad a dolognak egy próbát mikor rákérdeztem miert tarskeresozik"


Ha nem hisz benne, akkor miért csinálja?

Hogy akar a dolognak adni egy próvát? Meg milyen próbát??

Nem akar találkozni és csak 2 naponta ír? Mégis, akkor mit ajar, mi a célja?

Ez nyilvánvalóan nem vezet sehova.


Nem szeretnék beleszólni de a helyedben inkább keresnék mást, aki komolyan ismerkedni szeretne. Nagyon max egyetlen esélyt adnék ennek, hogy nyíltan direktben elhívom találkozni, de azzal csak a nyulat ugrasztanád ki a bokorból. Csak az idődet rabolja.


#3 voltam

2018. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat a tarskeresorol en is ezen a véleményen voltam, nem hittem benne, hogy onnan találnék valakit, de azert próbálkoztam... Rendben, majd valószínűleg az lesz, hogy elhivom aztán meglatjuk. Mert igy elég lassú az egesz... Egy randibol azert biztos több minden kiderülne. Csak olyan kínosan erzem magam, hogy nekem kell el hívnom amíg o alig erdeklodik... :D De mindegy, valószínűleg úgysem futunk ossze az életben... Koszi a választ!
2018. márc. 6. 18:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként mi lenne a legcélravezetőbb elhivos szöveg? Raerne e valamikor személyesen találkozni vagy konkretan hívjam el kávézni mondjuk a jovo heten?
2018. márc. 6. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Ne hívd sehova. Ha te hívod, egy könnyű kis numerát lát majd benned, és arra hajt csak, hogy az meglegyen.

Küldd el nekem a levelezéseteket, s megmondom, merre tovább.

2018. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 minél direktebben"


"Mit szólnál egy kávézáshoz?"


"3 hete levelezgetünk, lenne kedved most már személyesen is találkozni?"


De egyébként ne erőltesd.



Nézd, ha félénk vagy tapasztalatlan lenne vagy ilyesmi és nem merne elhívni, akkor is mutatna érdeklődést. De 3 hét alatt még levelezésben sem mutat érdeklődést. 2 naponta ír. Nem érdekled őt eléggé. Ennek ezer oka lehet, pl több vasat tart a tűzben, talonban tart, csak egotuning a részéről, ahogy #8 írta csak szexre vár, ha elhívid, akkor tudja, hogy nyert ügye van, simán csak nem jösz be neki vagy ő maga sem tudja, hogy mit akar.


De az biztos, hogyha az ember komolyan érdeklődik valaki iránt akkor nem 2 naponta irogat 3 hét után. Ha nem merne elhívni, akkor is naponta többször keresne chat-en stb.


Kár vele foglalkozni.

2018. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!