Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor ereztetek utoljara hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ereztetek utoljara hogy buszkek vagytok a ferjetekre/felesegetekre, miert es mennyi ideje vagytok egyutt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp pár órája, mikor ágyba hozta a reggelit :)


2 éve vagyunk együtt.

Egyébként a hűségére és a viselkedésére mindig büszke vagyok, sosem hozott rám szégyent, akárhol kellett vele megjelennem vagy akármit csinált, mikor épp nem voltam ott. Jó nézni, hogy mindenki férjével szinte csak a baj van, ő meg csak bambul rám és nem érti, miért akkora dolog ez... :)

2020. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most. Nem kell hozzá különös ok. 23 éve
2020. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok feleségemre, hogy:

- 3 csodálatos gyermekkel ajándékozott meg

- jól beosztja a pénzt

- amikor a munkahelyemen sokan ételfutártól rendelnek, én meg a finom főztjét ehetem

- amikor munkatársam meséli, hogy neje befogadott egy macskát, aki azóta szétbarmolta a függönyt, befekszik közéjük az ágyba, konyhában garázdálkodik, minden csupa szőr. Nálunk ilyen elképzelhetetlen.

- természetesen szép. Nem kell neki műszempilla, műköröm, szolárium, stb. Húsz év után is imádom, odavagyok érte.

2020. okt. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsivel több, mint 1 éve vagyunk házasok, 4 év együttlét után házasodtunk össze.

Mindig büszke vagyok rá, de utoljára éppen pár órája voltam igazán, mikor felporszívózott, felmosott, kipakolt a mosogatóból és elment boltba, mivel úton az első gyerek és veszélyeztetett vagyok. Ezen kívül nagyon szeret, tisztel, megbecsül, hűséges, mindig számíthatok rá és mindent megoszthatok vele. Életem legnehezebb időszakán egy zokszó nélkül végigsegített. A legjobb döntésem az volt, hogy hozzámentem. :) <3

2020. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!