Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz az, ha a férj megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, ha a férj megcsalja a feleségét, olyan partnert keres, akivel kiélhet mindent?

Figyelt kérdés
Tehát olyan dolgokat akar megélni, amit otthon a neje nem ad meg, vagy nem mer tőle kérni...?
2020. okt. 5. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Így van... +a szerető talán férfiként is tekint rá.

N

2020. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
73%
Ez pontosan így van
2020. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak egy ok szerintem a sok közül.

Sok férfi nem érzi otthon igazán férfinek magát, ellaposodott, gondokkal tűzdelt mindennapok...van akit ebből a taposómalomból való kiszabadulás motivál azért a pár óráért.

Kap egy olyanfajta törődést, ami a házasságában az elején megvolt, de már megkopott.

A szeretői viszony többnyire nem jár együtt napi gondokkal, ezért ebből töltődik fel.

2020. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szóval a férfiak a gyerekük anyjától nem merik azt kérni, amit a szeretőtől vagy egy prostitól?
2020. okt. 5. 20:40
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem igaz . Olyan nőt keres, aki elhiszi, hogy férfi. Amúgy meg nem az...
2020. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Olyat ad, amit az asszony nem tud: az újdonságot. Ennyi.
2020. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Erről van szó:

"Kap egy olyanfajta törődést, ami a házasságában az elején megvolt, de már megkopott."

2020. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Igen, vagy olyat keres akivel megélheti a vágyait, vagy olyat aki nőként viselkedik az ágyban és nem úgy mint egy darab fa.
2020. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

#8

De a nő azért nem mozdul, mert nem szereti már a férjével-párjával a szexet vagy azt a szexet amit a másik nyújtani tud éppen akkor.

Nem a szenvedély huny ki az emberekből, hanem a jelenlévő partner iránti vágy. Sajnos.

Jó nagy kitolás ez az emberiséggel.

2020. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

Tőlem szeretetet és törődést kapott a szeretőm a szexen kívül. Ez hiányzott neki. Otthon nem tudott aludni se a neje mellett, mellettem pedig, mint a bunda. Ilyesmik. Otthon sok volt a probléma köztük, nem is értem, hogy minek házasodtak össze, gyerek sincs.

Részemről nem volt komoly a dolog, hogy össze is akarjak jönni vele, mégis inkább velem akart lenni. Már nem vagyok vele, a szakítást rosszul viselte. Ugyanolyan rossz állapotban van a házasságuk, mint előttem volt, beszélő viszonyban vagyunk.

2020. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!