Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha vki megcsalja a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki megcsalja a feleségét az minden esetben azért van, mert vagy nem kap meg valamit a szexbem vagy mert el van hanyagolva vagy van más oka is? Ha igen mi az?

Figyelt kérdés
Leírhatjátok ha akarjátok hogy ti miért léptetek félre.

2013. márc. 2. 16:11
 1/9 intrepid ***** válasza:
47%
Túl sokat fájt a feje. Utána meg megszokásból.
2013. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval te el vagy hanyagolva, nem kapod meg, amit szeretnél, ezért lépsz félre. Más is van ezzel így, de van akinél csupán arról van szó, hogy megtetszik neki valaki más is, vagy egyszerűen nem érzi ezt bűnnek.
2013. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Intrepid! És a fejfájása azóta megszűnt? :)
2013. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a határ. van akinek a fizetős chat, a qrvázás vagy az egyéjszakás kaland nem megcsalás csak a szeretősdi, másoknak már egy kézfogás vagy egy bűnös gondolat is az.


de ez erősen helyzetfüggő, attól függetlenül, hogy ha megcsalom a másikat akkor annak számtalan oka lehet....

pl.

vagy ellaposodott és menthetetlen a kapcsolat de kényelmes vagy unalmas a szex és a partner nem hajlandó együttműködni hogy változtassunk

vagy még nem vagyunk olyan kapcsolatban csak randizunk de ő többet képzel bele

vagy szeretnék valamit a szexben amire nem hajlandó

vagy nem kapok elég pozitív visszajelzést

vagy betegesen féltékeny és addig mondogatja hogy megcsaltam amíg már csak azért is,

vagy nem vagyok szerelmes belé

vagy nem tisztelem már

vagy annyira eligénytelenedett hogy nincs kedvem már hozzá

stb stb, tehát minden feljebb leírt esetben már szakítás szélén vagyunk.


vagy tényleg szerelmes vagyok és meg tudjuk beszélni a problémákat és nem csalom meg.


vagy nyitott kapcsolatban élünk, de az akkor már nem megcsalás. de van, aki csak úgy, passzióból félrek..., mert hajtja a vadászösztön, nem tiszteli a partnerét, szexfüggő, stb stb.

2013. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem csalok meg senkit , még párom sincs csak érdekel hogy mi állhat amögött ha a férj megcsalja a nejit
2013. márc. 2. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én a volt páromat csaltam meg. Első kapcsolat volt mindkettőnknek, és annyira lerombolta az önbizalmam (úgy sem kellenél másnak stb), hogy nem mertem lépni. Közben folyamatosan megalázott, más lányokkal akart lefeküdni (és ezt állandóan az orrom alá dörgölte). Végül beleszerettem a legjobb barátomba (aki szintén rossz kapcsolatban élt), és megtörtént. Rá pár napra szakítottam az exemmel, ahogy ő is az övével, és összejöttük. Gyakorlatilag ez segített kilépni, felépítette az önbizalmam, hogy igenis van olyan, aki szerint értékes vagyok. Sosem derült ki, hogy az exem félrelépett-e, szerintem nem, de ő nem azért tette volna, mert nem kapott meg valamit (tényleg minden igényét kielégítettem, csak neki fájt, hogy csak egy nővel feküdt le).
2013. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell gondnak lennie otthon hogy az ilyesmi megtörténjen. Egyszerűen csak ha jön egy lehetőség és elkapja az embert a hév, hát megtörténik. Ez független hogy férfi vagy nő az illető. Szerintem nehéz ilyenkor józan ésszel gondolkodni, mérlegelni.
2013. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mit nevezünk csalásnak.

Ha azt, hogy átvágjuk a másik fejét, akkor ennek a jellemhez van köze (a becsületességhez, igazmondáshoz és a házasfelek közti barátság képességéhez).

Rengetegen folytatnak párhuzamos kapcsolatokat a legnagyobb egyetértésben, hazugság, csalás nélkül.

Ennek sokféle oka lehet, ahány ember, annyiféle ok.

2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4: No de ezekben a megcsalási esetekben miért nem javítja meg az illető a kapcsolatot? Ha az nem sikerül, akkor miért nem hagyja ott a nőt?

Ezek mind jobb megoldások, mint a megcsalás, ezért nem is valódi okai a megcsalásnak.


A valódi ok az, hogy a férfi nem felnőtt érzelmileg, ezért nem képes a fenti megoldásokra.

Elköltözött az egyik nőtől a másikig (anyjától a nőjéhez), és a nője a pótanyjaként funkcionál (sokszor ellátja, kiszolgálja otthon, a "férfi" semmilyen önellátásban nem vesz részt, nem mos magára, stb.), tehát nem úgy érez iránta, mint szerelem. És a PÁRKAPCSOLATOT keresi házon kívül - hiszen ami otthon van, NEM AZ!

2013. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!