Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhinnétek a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a férjeteknek?

Figyelt kérdés

A férjemnek otthon volt a munkahelyi gépe, gondoltam, Facebookozom rajta. Nyitva volt a munkahelyi chat. Levelezget már egy féléve egy kolléganőjével. A nő otthon van home office-ban, ritkán bemegy, akkor személyesen is találkoznak. Most legutóbb írta neki a férjem, hogy miért nem megy hozzájuk csak úgy minden indok nélkül, miért nem ír neki sose. Szóval reklamált, miért nem látja gyakrabban a nőt. Rákérdeztem a férjemnél, erre azt mondta, ők csak viccelnek, haver csak, nem kell komolyan venni. Kértem hogy akkor mutassa meg a régebbi üzeneteket. Nagyon húzódozott és mondta, hogy oké, de semmit ne vegyek komolyan, minden vicc.

Hát.... Olyanok voltak benne. Kéreget a nőtől képeket, mondja hogy meglátogatja otthon, de akkor bikiniben várja. Orális szexre utaló tevékenység, virágnyelven azt írta, hogy kinyalná. Vagy a múltkor annyira jól nézett ki a csaj, hogy 15 évvel ezelőtt megdugta volna. Meg azt mondta neki, hogy lehet hogy őt választotta volna feleségnek mikor még lehetett volna.

Ezekre azt mondta a férjem, hogy vicc, nem kell komolyan venni, és látom fél év után sem történt semmi, még egy csók sem, nem csalna meg.

Ti ezt elhinnétek?


2020. okt. 17. 18:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Elhinnem, hogy semmi nem tortent, mert akkor nem verne ra folyton a chaten keresztul, de azt is elhiheted, hogy nem a ferjeden mulik a dolog, valoszinuleg a no utasitja el.
2020. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy közben viszont mindig írta a nőnek, hogy nem rontaná meg, nem lehetne semmi, ő már jófiú, nem csajozik. Szóval közben folyamatosan bizonygatja a csajnak, hogy amúgy ő hűséges
2020. okt. 17. 18:10
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Én 10 éve vagyok a férjemmel, de el sem tudom képzelni, hogy ilyeneket írogassak egy másik férfinak, még viccből sem.


Nagyon gáz. Ahogy az egyes irja, elhinném, hogy nem történt semmi, de ez láthatóan nem a férjeden múlt. Ez az a szint, ami sajnos már válásgyanús.

2020. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Édesem, el ne hidd. Mindig ez a hülye szöveg, csak barátok vagyunk, csak a munkatársam, a volt osztálytársam, ez már régi beszélgetés stb. Simán megdugná, ha lenne rá lehetősége.
2020. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem adna okot az ellenkezőjére, akkor nem lenne szüksége bizonygatni a hűségét. Elhinném neki, hogy nem történt még semmi, mert jól mondja az első, akkor nem ilyenek lennének az üzenetezéseik, de most őszintén, számít ez? Mármint, ha tehetné már rég megdugta volna, akármit is mond, a tettei másról árulkodnak. Az meg nem hűség, hogy a nő hárít és nem ad lehetőséget a tettek mezejére lépni.
2020. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A nő általában ignorálja ezeket a kijelentéseit nem reagál. A képre pl azt írta hogy nem fér bele a munkatársi kapcsolatukba. A többire nem mond semmit. Pl erre az orális dologra kérdezte a férjem hogy benne lenne e, de a csaj elviccelte. Aztán olyat is írt neki, hogy sokszor előfordult már, hogy nemet mondott, de igazából igenre gondol (mármint velük kapcsolatban). Gondoljátok azért nem lépett még komolyabban, mert a nő nem ad egyértelmű jelet?

Annyira bizonytalan vagyok

2020. okt. 17. 18:17
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már egyszer olvastam is. És azóta sem normális, ha eddig nem dugtak, akkor nem a férjed én múlt az tuti...
2020. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%

Gáz ilyet látni, olvasni, megélni. Ugyanakkor az,hogy ebbe mégis belenézhettél, mert nem mondott nemet...nem tudom még csak megtippelni sem ,hány tökéletes és boldognak mondott házasság van, ahol ettől durvább dolgok előfordulnak,miközben a másik fél meg van győződve arról hogy az ő párja aztán nem...és a többség bármilyen konfliktust felvállalt volna, csak ezeket ne láthasd .

Szerintem gondold át, hogy túl tudsz e ezen lépni, hogy képes vagy e néhány -beszélgetésen túl nem ezen hintázni örökké. Ha úgy gondolod, hogy menni fog, akkor fogd fel ezt egy botlásnak.

Ha úgy érzed már nem tudsz bízni benne, akkor nincs értelme évek alatt ledarálni egymást...

Még egy dolog...

Neked volt valaha bármi, amiről örülnél, ha nem tudná meg?

Ha volt ,akkor talán könnyen elfogadni ezt a dolgot, ha nem ,akkor tedd azt ,ami szerinted helyes!

2020. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Ezen a ponton csapnek szejjel koztuk.


Haverkodjon ferfiakkal vagy 70 eves nenikkel.


40/N (hazas, gyerekes)

2020. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Borzaszto kinos, de a hazassagod sorsa csak a non, egy harmadik felen mulik.


Ez hatalmas res a pajzson.

2020. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!