Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőkénk és házasként miért áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkénk és házasként miért áll abból a napom hogy mindig csak a szexen jár az agyam? Más is van így ezzel? Esetleg mások is úgy vannak vele hogy nincs anyi szex amennyit szeretne?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
És ezt miért nem tudod a férjeddel megbeszélni?
2020. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, nem kommunikál igazán beszél ebben a témában, ha fel hozom gyors témát vált és abba marad a beszélgetés..
2020. okt. 31. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem szabad hagyni. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha nem tudtok értelmesen felnőtt módjára kommunikálni a problémákról, nem is lesz megoldásuk. #1-es voltam.
2020. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk is kevés, kéthetente 1,én meguntam, épp szeretőt keresek.
2020. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Inkább takarítsd ki a budit.
2020. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Állj meztelenül a férjed elé, akkor menni fog a komenikáció!
2020. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Mász rá és ha tényleg elutasít még így is keres egy szeretőt!
2020. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Akik jönnek a meztelenkedéssel és egyéb megoldásokkal ugye nem tudják, hogy ezek nem segítenek ha az egyik fél már nem akar szexet.

Nem vágykeltő azt pucéron látni akit már nem akar az ember.

2020. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Nahhh, akkor meg az a baj, sokat volt előtte meztelen...
2020. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zsoltiohio válasza:
61%

Férfiként erre én nem nagyon tudom mit válaszoljak. Nálunk fordított a helyzet. Én vagyok szexmániás. A feleségem nem.

Én a két hétben egyszeri szednek is örülnék. :-)

Kezdeményező vagy az ágyban. Bocs az intim kérdésére. De nálunk részemről ezért nincs szex. Kb 15 éve mindig én kezdeményezek. Így ez lehangoló.

2020. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!