Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire anyagias a saját feleségével szemben?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek megérteni. Kapcsolatunk elején még gavallér volt, néha kicsit túlzásba is esett.

(Nem drága ajándékokat vett, hanem inkább sok pici dolgot, legyen az egy kedvenc finomság.)

Csak pár éve vagyunk együtt, de már most azt érzem, hogy egyáltalán nem bízik bennem, mintha kb. le akarnám húzni vagy elvenni a kocsiját, amit hangsúlyoz is, hogy az övé és semmi közöm nincs hozzá. Pénzügyeiről nem nagyon tudok, csak annyit, hogy baromi jól keres. Szerintem munkamániás is, reggeltől estig heti 6, néha heti 7 napot dolgozik, semmi ideje másra. Eddig mindent felesben fizettünk, de sajnos nekem alig van munkám a helyzet miatt és 2 hónapja nincs is jövedelmem. Közben keresek munkát és ezt látja is, szóval nem értem. De nemhogy segítene, cinikusan közli, szeretne ő is így élni, hogy egész nap edzegetek. Ha összeveszünk, naplopónak nevez, mindennek elmond.

Teljesen belefáradtam és eljöttem ideiglenesen.


2020. nov. 13. 23:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyszerű, akkor már csak egyszer kell visszamenned, amikor is az összes cuccodat összepakolod és elhozod onnan. Ha egész nap dolgozik, akkor azt is könnyű lesz megoldani, hogy ne legyen otthon, amikor mész. Legközelebb a bíróságon találkoztok, a válóperen. A férjed sajnos nem támogat, ezért ne pazarold az idődet olyan dolgokra, ami csak lehúz téged. Nagyon jól érzed, hogy ez nem házasság. Az én párom is tele van pénzzel, de teljesen máshogy áll hozzá, maximálisan támogat anyagilag, pedig alig két éve vagyunk együtt. Ne hagyd magad lealázni, kívánom, hogy légy boldog nélküle, mással.
2020. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

De miért ilyen?

Vagy lehet, mindig is ilyen volt ... én meg vaksi.

2020. nov. 13. 23:51
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
Pár éve már együtt vagytok, de azt sem tudod, hogy mit dolgozol? Azért az elég kemény... Nincsenek nagy igényeid, valljuk be.
2020. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#3

Valóban nincsenek nagy igényeim, mert mindent megteremtettem magamnak eddig és nem másra vártam.

(Szüleim segítettek az egyetem alatt anno.)

Tudom, hogy mit dolgozik, ki mondta, hogy nem?!

2020. nov. 13. 23:58
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem most lett ilyen. Eddig is ilyen volt, csak az elején még tette a szépet, beetetett, a foga fehérjét csak később mutatta ki. Nem biztos, hogy vaksi voltál, csak az ember nem automatikusan a rosszat akarja látni a másikban, főleg az elején. Nekem is anno fél évembe telt, mire rájöttem az exem dolgaira. Az elején ő is tudott udvarolni meg színészkedni.
2020. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Az nekem is szemet szúrt, hogy nem tudod, hogy áll anyagilag. Ez nekem azt mutatja, hogy nem tekint téged egyenrangú partnernek.
2020. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Tavaly egy nagy projekten dolgozott, ott kapott a végén bonus-ként egy nagyobb összeget. Ekkor közölte, azt félrerakta a “közös gyerekre”. Rá 3 hónapra terhes lettem, majd mondta, nehogy már mindent ő fizessen. A vizsgálatokra meg akkor jön, ha a munkája engedi, magyarul semmikor, hiszen reggeltől este 6-ig dolgozik. Megijedtem az egésztől, nem tartottam meg.
2020. nov. 14. 00:08
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni. Ha többet keresnél nála, akkor meg az lenne a baja. Gondolom nem látja, hogy mit művel. Megpróbálhatod szembesíteni, de nehéz lenne magának is beismernie, illetve valószínűleg nem is akarja beismerni, egyszerűen nem érdekli. Mivel téged ez ennyire megvisel, és a saját gyerekére is sajnálja a pénzt, ha tőled van, csak azért mert nem keresel annyit, ami neki tetszik, nem nagyon van értelme tovább közös jövőben gondolkodnod. Nekem legalábbis nem érné meg.
2020. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Akkor minek az a sok pénz, mi értelme?

#8

Pontosan, mindig lenne valami gondja.

Amikor rendesen volt munkám, akkor “fagyi pénzt” kerestem. Amikor részmunkaidőben dolgoztam suli mellett, akkor “part-timer” voltam, most pedig, hogy nem keresek, “naplopó” vagyok. Mi jöhet még?!

2020. nov. 14. 00:46
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az arról szól, hogy "ami a tiéd, az az enyém is. Ami az enyém, ahhoz semmi közöd".

Külön egzisztencia, külön él. Jó vagy háztartásbelinek, ágyasnak.

Ennyi.


Ezt akarod? Ebben akarsz élni?

2020. nov. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!