Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden esetben meg kell ismerje a Férjem a barátom ?

Figyelt kérdés

Hali , először is kérlek Titeket csak segítőkészen írjatok és köszönöm a válaszotok előre !


Az a helyzet , hogy 23 éves vagyok és a Férjem 39 . Januárban lesz 4 éve , hogy együtt vagyunk ebből 2,5 éve már , hogy házasok.

Na most , furcsa lehet a sztori de van egy 47 éves barátom akivel jóba vagyunk . [az egyetemi éveit itt végezte , későn jött el az életében , hogy észlelje számára nem elég egy szakmunkásképző.. belekeveredett az akkori baráti társaságba, sem a felfogása , sem a kinézete nem annyi , mint valójában.. persze komolyabb de értitek szerintem] . Ennek már 7 éve lesz 2021-ben.

A lényeg , hogy mivel 450 km-re van az otthona így elég keveset találkozunk. Telefonon az életritmus miatt keveset beszélünk . Írni sokat írunk, naponta . Van hogy rövidebben , van hogy hosszabban . Jóban vagyunk , de ennyi.

A Férjem szeretné megismerni kicsit , de ha megmutatom a beszélgetéseket vagy elmesélem mi a helyzet akkor rájön Ő is , hogy teljesen ellentétesek olyankor inkább hanyagolná mégis az ismerkedést és közli , hogy ez tiszta hülye.

A Férjem egy családcentrikus , odaadó , mindenkiben a jót kereső ember és más az érdeklődési köre is teljes mértékben . Nem is igazán lenne közös témájuk.

A barátom pedig egy túlzó, egoista kissé és kötözködő típus . (Senkije nincs most) .Sokszor az én véleményem se számít . Nem elfogadó annyira, viszont sok mindenről lehet ettől függetlenül vele beszélni . Intellektuális és széles látókörű , csak sokszor nagyon befordul.. , amúgy teljesen jó ember. Na pont ezért se baj ,ha nem ismerik egymást . még néha nekem is nehéz .


A helyzet , hogy jó lenne vele 3-4 havonta akár pár napra találkozni . Lenne , akarna jönni Ő is erre de én ezt így kevésbé szeretném.


Októberben mikor a barátom szülőföldjén jártunk nem találkoztunk (igaz leginkább miattam), mert nem akarok köztük balhét . A barátom egy nehéz típus és most az idei év számára nagyon balul is sült el.

Konfliktust nem akarok egyikükkel sem , a kérdésem tehát az , hogy:


Biztos meg kell ismerje a Férjem vagy meg lehet vele értetni , hogy vannak azok az esetek amikor nem kell minden barátom személyesen is ismerje ?



2020. dec. 20. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Barát "barát" VAGY néha beléd élvez?
2020. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

SZóval akkor a lényeg:

Van egy férjed és egy apád korabeli pasi, akivel napointa írogatsz, és szeretnél vele akár pár napra is találkozgatni, de úgy, hogy a férjed ne ismerje meg a pasast, aiki ráadásul szingli.


Nos, ezt senki nem fogja benyelni.


N

2020. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Aha. Tehát van egy férfi, akivel tartod a kapcsolatot, nem akarod, hogy a férjed ismerje, nem kedveled a személyiségét, de jó lenne pár havonta pár napot odautazni hozzá, a férjed nélkül.

Te kit nézel hü.lyének?

2020. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen gondolkodással nekem nem sokáig maradnál a feleségem.
2020. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Savlekotő ***** válasza:
81%
Jól sejtem hogy csak anyagiak miatt mentél 23 évesen a drága 39 éveshez,közbe ott volt talomba ez a másik apád korú is,félsz a lebukástól vagy h két szék lesz te meg beesel közéjük?
2020. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem dgd meg mindkettőt.
2020. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát. Szerintem ez egy nagyon jó sztori! Most legalább kiderül, hogy a férjed férfi e, vagy egy lábtörlő. Jobb ezt mihamarább megtudni
2020. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem anyagi a helyzet . A ház az enyém , ergo akkor a férjem vett el emiatt.

Nem hitelmentes a ház , de nem Anya fizeti .

Igen , apám már alkoholizmus miatt meghalt . De igazából család sincs .

Egy barát barát , nem akarom megváltoztatni és kedvelem a személyiségét , ezért a barátom . Nők között is van 32 éves barátnőm is ..20 is .

Egyszerűen csak 2 tök ellentétes pasas és a Férjem valószínű áldozatnak érezhetné magát . Az meg senkinek nem jó véleményem szerint ,hogy egy esetleges találkozókor bánthatná a nézetei miatt és én nyilván a Férjemet védeném . Na tehát konfliktust nem akarok.

2020. dec. 20. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, szerintem nehéz ügy. ha látta az üzeneteiteket akkor akár meg is bízhat benne, hogy csak barátság, de szerintem azért necces.


de szerintem fel kéne ajánlanod, hogy hárman találkozzatok.


vagy esetleg azt lehetne, hogy ott a közeletekben találkozol vele pár órát csak nap közben.

2020. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a drága férjed féltékeny, mégpedig okkal. Ha egy olyan őskövülettel összejöttél, mint ő (bocsi), nem alaptalanul feltételezi, hogy egy szintén idősebb férfit is vonzónak találnál. Nehezíti a helyzetet, hogy a férfi barátod egyedülálló, nagyszájú, gyanúsan sokat szövegeltek és hol titkolózol, hol nem. Ráadásul napokat szeretnél vele együtt lógni, ami valahol nagyon nem etikus.

Mindennek ellenére a férjed igyekszik maximálisan kulturáltan kezelni a helyzetet, utálkozás, gyanúsítgatás helyett ismerkedni és megérteni próbál, te pedig ezt akadályozod.


Szerintem is az lenne a megoldás, hogy ha a járványügyi helyzet engedi, leültök hármasban kávézni. Azért kávézni, mert ha gáz lenne a helyzet, mert ha gáz lenne a helyzet egy cappucinót pillanatok alatt fel lehet hörpinteni.


Viszont, ha megengedsz egy megjegyzést: ha a két férfi, aki számodra ennyire fontos képtelen moderálni magát a kedvedért, akkor bizony rossz emberekkel vagy.

2020. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!