Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem nem túl házias, kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem túl házias, kb minden házimunkát én csinálok. Hogyan beszéljem rá h kicsit szorgalmasabb legyen?

Figyelt kérdés
utál főzni és takarítani... én meg szeretek főzni és kicsit rendmániás vagyok. szóval ebből a szempontból pont összeillünk..., amit ő ki is használ rendesen. de azért bosszant meg hát hát fárasztó is, nekem is lenne jobb dolgom azért.
2020. dec. 21. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

A házasság előtt egyetlen hetet sem töltöttetek együtt, vagy miért nem derült ez ki?

Most már szerintem késő, ha ilyen típus. :/

2020. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Osszátok fel a hetek, hogy mikor ki és mit csinál. Probléma megoldva, egyenlően szétosztva a tennivaló.
2020. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Lehet pl kompromisszumot kötni hogy ha te főzöl akkor ő mosogat vagy leviszi a szemetet.
2020. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Koszos nővel alapból nem jövünk össze. Ez szabály. Megszegted.
2020. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Fogod és nem csinálod meg.
2020. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs azzal gond ha te házias vagy, ő meg nem. de kihasználni azért nem kéne.. beszélj vele hogy osszátok fel a munkát, mert ez így nem fair

N

2020. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát gondolom előtte is ilyen volt, úgyhogy így jártál.
2020. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Es ez csak most tunt fel?


Amugy nalunk a ferjem foz, en takizom + mosok-teregetek.


A gyerek koruli teendok kozosek.

2020. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ő mivel tölti az idejét?

Közösen választott, közös otthonotok van?

2020. dec. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha ugyanezt a feleség irna ki akkor ö lenne lecs.szve hogy milyen lusta nő h nincs kedve folyton takarítani mert ez a dolga hisz ö a feleség!!


De ha férfi irja ki mindenki sajnálja.


Szánalom ez a mentalitás.


Én azt gondolom minden közös.

Van amikor egyik fél jobban kell támogassa a másikat: legyen az munkában, figyelmességben, ajándékban, bármiben.

Ha ez csak átmeneti és régebb nem ilyen volt akkor igenis támogatni kell, nem lehurrogni .

De ti dolgotok

2020. dec. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!