Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Mennyire szamitana,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyire szamitana, ha a baratnotok szorgalmas?

Figyelt kérdés
Szorgalmas embernek tartom magam. Van egy jo munkam, ledolgozom a heti 40-et. Mellette tanulok, napi 1-3 orat, egy napot hagyok csak ki egy heten. Hetente 4-6 alkalommal vegzek intenziv edzest itthon, valamint amennyi idom csak van, azt szeretem a termeszetben tolteni, nem idegen tolem a kalandvagy, igy szivesen benne vagyok olyankoban, mint pl motrozas, bicajozas, hegymaszas, sok-sok seta stb. Szeretek utazni, minden evre tervezek 2-4 kisebb kiruccanast orszagokba, hogy vilagot lassak, megismerjek mas kulturakat. Itthon tobbnyire rendet tartok, egeszseges kajakat szeretek fozni. Es mivel kreativ vagyok, szoktam horgolni, rajzolni, amennyire idom engedi, valamint olvasni nagyon szeretek. Szerintem nem szamitok lustanak, es talan unalmasnak(?) sem. Ferfiak, mennyire szamit nektek, ha egy no ilyen, vagy ez nem tartana meg titeket ugymond?
2018. aug. 29. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont olyanoknak jönne be akik akik hasonló életvitelt folytatnak . Nem teljesen átlagosak amiket le írtál. Szerintem te egymagadban is elvagy.
2018. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon is számítana, de erősen negatívan. Mégis mikor lennél velem? Nem értem, miért gondoljátok, hogy a férfiak erre vágynak. És attól, hogy ennyi mindent csinálsz, még bőven lehetsz unalmas.
2018. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért akar mindenki erőltetetten kreatív lenni?
2018. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem kb álomnő az ilyen!

Örülök hogy vannak még ilyen nők.

2018. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bétó apó ***** válasza:
67%
Én nagyon csípem, ha a barátnőm szorgalmas, kifejezetten ha az ágyban az. De amit leírtál magadról, az is nagyon bejön. Mindig szerettem volna olyan barátnőt, akivel bicajozni, hegyet mászni és utazni (stb. stb. stb.) lehet, és ilyet sok lány állított már magáról, csak hogy a végén kiderüljön, hogy ez csak duma volt, és valójában lusták...
2018. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszene, bejönne.
2018. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Extremebb dolgokat is kiprobalnek, ami az adrenalint illeti, kozepesen vagyok orult ilyen szempontbol. A sport mindenkepp nagy szerepet tolt be az eletemben. Ebbol nem engedek, hacsak nem torik el a ket labam es kezem vagy hasonlo. Ilyen intenziv modon sem fogok tanulni mindig, lesz tobb idom. Tehat ha lenne kapcsolatom, akkor nagyonis szeretnem, hogy minel tobbet legyek a parommal, napi szintu egyuttletet egyaltalan nem tartom soknak. Ami azt jelenti, hogy neki is hasonloan aktivnak kell lenni, es akkor rengeteg kozos kalandunk lehetne.
2018. aug. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!