Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az normális, hogy 48 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 48 évesen már nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, túl a klimaxon. Csak arra vágyom, hogy megöleljen a férjem, de semmi többre... Nem mondtam még neki, hogy mit érzek. Ő se a régi, havonta 1-szer képes a szeretkezésre, abban sincs sok köszönet...

2021. jan. 10. 02:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem átlagos, hiszen 48 évesen még nagyon fiatal vagy. Aki nincs edzésben , eltunyul. :)
2021. jan. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen korban lehet normális. Az emberek nem egyformák.
2021. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

“havonta 1-szer képes a szeretkezésre, abban sincs sok köszönet...”

Ez nem volt szép a ferjeddel szemben. ::((

Néha magadba nézel....????

És te miket teszel annak érdekében , hogy sűrűbben meg kivanjon a férjed??!!

EZ A TE HIBÁD IS!!!

A KEZDEMÉNYEZÉS NEM CSAK A FÉRFI DOLGA!!!

Tudod megérdemelnéd hogy félre lépjen. Bocsi.

2021. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

3-as, majdnem nyomtam a pipát, aztán olvastam a végét... Pff


Kedves kérdező. Ki ítélheti meg jogosan, hogy mi a normális?

Egyedül te. Mind külön kis világok vagyunk, saját értékrenddel, saját vágyakkal, félelmekkel, tapasztalattal.

Ha te úgy érzed, hogy most egy intimebb lelki kapcsolatra vágysz, akkor igen, normális. Lehet hogy a párod is így van vele, csak nem tudtok egymás igényeiről, mert próbáljátok tartani a társadalmi normát.

Érdemes vele őszintén és egyenesen beszélni a vágyadról, és meghallgatni az övét. Valószínű hogy egy húron pedünltök, érdemes teret nyitni, hogy együtt élhessétek meg.

2021. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom sok éve házasok vagytok... Én azt mondom, még a havi 1 is csoda.

Hidd el ha találkoznál olyan pasassal akivel működik a kémia kívánnád te rendesen...

2021. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen normális. Nem vagyunk egyformák. Én is 48 vagyok csak férfi és egyáltalán nem kívánom. 🤷‍♂️
2021. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet azt mondani, hogy normális vagy nem normális. Esetleg azt kérdezheted, hogy megszokott vagy sem.

Változó, van aki kívánja még ennyi idősen, van aki nem. Van aki a harmincas éveiben nem kívánja, negyven felett meg képes lenne bepótolni minden elvesztegetett alkalmat.

Férfiak között is ugyanilyen változó.

2021. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Kedves 4# előre is köszönöm. :)

Meg jo hogy nem a pipákra hajtok 👍 csak ki mondom amit akarok.

2021. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Öleld meg te ma a férjed. S figyeld meg a reakcióját. Majd holnap is. Előbb utóbb ő is megfog ölelni.
2021. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális. Nem biztos, hogy az évjárat miatt nem kívánod.
2021. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!