Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hoy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hoy 17 évesen nem akarok szexelni? Nem kívánom? Szeretem a páromat és oda vagyok érte. Denem kívánom a szexet. Mit tegyek? Lehet hogy ez egy betegség?

Figyelt kérdés

#29Gina29
2013. nov. 5. 18:13
 1/8 lana95 válasza:
47%
Nem kéne aggódnod, és nem vagy beteg sem. 17 éves vagy...az átlag már kívánja és benne van ebben a témában, de ha te nem azzal semmi de semmi baj nincsen. Gondolom aggaszt ez a dolog, de ne görcsölj! Javaslom a jógát, és napi 15 percet a tükör előtt amit csak magadnak szentelsz azzal, hogy elgondolkodsz rajta mi és hogy van veled. Hülyén hangzik, de hidd el jót tesz.
2013. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Lazítani fogok! :)
2013. nov. 7. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet h. szereted a csajod de nem izgat... van ilyen! szerintem lehet h. vele nem kívánod
2013. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány.
2013. nov. 20. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen ostoba csaj minek pasizik? Csak elb...ssza a csávó életét és lelkileg kicsinálja teljesen!
2014. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ő nem ostoba oké! Ha majd keszen all csinlja! Amugy is sex komoly dolog! Amugy meg csak komoly kapcsolatra vagyik ennyi nincsen ezzel semmi probléma! Es ha fiu szereti akkor meg is fogja erteni!
2014. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is volt ilyen csajom.Megértettem.Dugtam helyette mással.
2014. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
93%
Kérlek nézesd meg magad orvossal, mert a helyzeted nem normális, nem egészséges. Ha 17 évesen szerelmes vagy, akkor vágynod is illene, kellene, nem jó, hogy nem érzel semmit.
2015. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!