Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek sikerült újrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Kinek sikerült újrakezdeni hűtlenség után a kapcsolatát? Engem a férjem megcsalt 34 év után, sajnos nem először ( korábban 15 éve) külön éltünk majdnem 1 évig, most visszajött és szeretné ujrakezdeni,

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk úgy történt, hogy külön éltünk 4 hónapig, azután hazajött. Úgy tűnt egy ideig, hogy rendeztük, de mégsem. Kinőtte magát a gond, és aztán a visszaköltözése után 7 évre rá elváltunk. Kiderült, hogy sokkal többször megcsalt, mint azt hittem, innen már nem is akartam rendezni.

Én soha többé egy megcsalást sem próbálnék megérteni, mert annak oka van.


Neked szerintem mérleget kellene készítened, mi a hozadéka annak, ha válsz és mi, ha békülsz. Te tudod, te lelkileg mit tudsz jobban helyre tenni. Cselekedj a megérzésed és a szíved szerint, de azért az eszed is legyen a helyén. :)

2021. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem csaltak meg sosem, legalábbis nem tudok róla. Egy házasságom és egy tartós párkapcsolatom volt.Hozzád hasonló korú lehetek.

Viszont...tudom magamról,hogy azok a sérelmek amiket a kapcsolatom során átéltem nem múltak el nyomtalanul. Átléptünk rajta,aztán újra belebotlottunk, én pedig egyre rosszabbul éltem meg.

A kapcsolatom tizenéve tart,ilyen módon. Most viszont már lassan rájövök,hogy nincs értelme folytatni.


Ha olyan problémák adódnak amin összekap egy pár, megbeszélik, megoldják, túllépnek rajta mindketten, rendben, ezzel jár a párkapcsolat. Viszont ha nem megy a túllépés, ha Benned van a félelem, a sérelem, esetleg tartasz attól,hogy megismétlődik, már nincs értelme folytatni.

Egyébként meg Te tudod,hogy mennyire kötődsz ezek után Hozzá, hogy elfogadod-e Tőle a magyarázatot. + miért jött vissza?Azért, mert rájött,hogy Hozzád kötődik, vagy azért mert megszakadt a kapcsolata? (bár nem írtad miért szakított)

2021. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Fizikai megcsalás nem történt de az előszobában csattogott a férjem . Azt veszem észre magamon ,ha már késik a munkából vagy bármi feszült ,ideges szomorú vagyok. Nem mutatom de érzi. Kérdezgeti mi a baj de nem mondom mert "levágott csont " ha mondanám sem változna semmi . Csak egy újabb sajnálom hagyná el a száját. Ő nagyon próbálkozik egyébként a kapcsolat javításán. Én még nem tudom eldönteni ,hogy azért maradtam e vele mert nagyon picik a gyerekeink és nem jönnék ki a CSEDből velük vagy mert tényleg el tudom felejteni a dolgot. Az biztos ,hogy valami bennem nagyon rossz irányba változott ,benne meg pozitívba.
2021. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fellángolas volt a részéről,nem tudta mit akar... Aztán két hónap vacilálás után én küldtem el. Összeköltözött a nőjével, de nem érezte vele jól magát. Végig hiányzott az élete, a családja.. A nője most is szereti és volt hogy hazajött, én elküldtem és ő visszafogadta! Most megengedtem h visszaköltözzön, de fogalmam sincs hogyan tovább!
2021. jan. 13. 08:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz így. Neked is volt más ?Most hogy érzed magad?
2021. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha én a helyedben lennék biztos megfogalmazódna bennem,hogy valóban a családja hiányzott-e, vagy csak egyszerűen mégsem jött be Neki az új nő és visszakuncsorogja magát.

Mert mondani bármit lehet.

Az is hihető,hogy hiányzott a családja. De mit jelent Nála,hogy hiányzott?A biztonság, a megszokottság?Te és a gyerekeid, vagy csak a gyerekei/családi légkör?

2021. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sehogy nem tud működni. A megcsalás olyan tiszteletlenség, amin igazán soha nem tudod túltenni magad. Lehet folytatni és úgy tenni mintha minden rendben lenne és idővel talán már nem fáj annyira de ahogy írták előttem, sajnos ha később megy haza, ha a telefonját nyomkodja, ha elvonul telefonálni az ember mindig azon fog kattogni, hogy újra képes lenne rá? A lelked nem fog tudni megnyugodni de neked kell tudni mennyit bírsz el és hogy megéri-e. Tapasztalataim szerint a tisztelet hiánya megöli a kapcsolatot és akkor vagy számára igazán értékes és becsülendő nő ha nem bocsátod meg...ez ilyen ördögi kör. Saját tapasztalatom alapján és az ismerőseim körében ha bedőlt a nő az esküdözésnek és a csillogó boci szemeknek végül újra megcsalták és ugyanúgy sajnálkoztak, mint az első alkalommal. Jobbat érdemelsz annál, mint hogy beléd törölje valaki a lábát.
2021. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Minden férfi megcsal
2021. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen kérdező, most szeretné újra kezdeni. A következő nőig. Egyszer be kellene már látni, hogy a jellem adott, az soha nem változik. Neked már 15 éve is be kellett volna.

A férjed egy csapongó típus. Sehol sem találja a helyét. Sem melletted, sem a nőjénél, és a következőnél sem fogja. Mindenhol ideig-óráig érzi jól magát, de mindenkire ráun idővel. Rád is rád fog megint, hiába tért vissza. Ő olyan lény, aki semmit sem tud hosszútávon megbecsülni. Valószínűleg saját magát is unja. Mit lehet egy ilyen kétlábún szeretni? A szép szavakat, ígéreteket, amiket valódi tettekben soha nem teljesít? Nem tudom megérteni, soha nem is fogom, hogy miért kell ennyire saját magát megalázni egy embernek egy másik szeretetéért. A férjed nője sem komplett, egy igazi lábtörlő ő is. Nem tudom miért kell támogatni valakit a gerinctelen viselkedésében. Persze, hogy csinálja, ha még a talpát is nyalják érte, csak ott legyen velük.

Normális önbecsüléssel rendelkező nők a kérdésedre a gyakori nélkül is tudják a választ. Sajnos egyre kevesebb van belőlük. A párkapcsolatban lévőség mindenáron felülír mindent. És ezzel a viselkedéssel csak adjátok a lovat a hímek alá. Mindent megtehetnek veletek, amit csak akarnak. Így hogyan is becsülhetnék, tisztelhetnék a női nemet?

Tudom, tudom, túl őszintén fogalmaztam meg a véleményem a saját nememről. És könnyebb megsértődni, mint elgondolkodni rajta az érintetteknek.

2021. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen ez valamennyi megfogalmazódott bennem, elkezdtük árulni a házunkat, és beadtam a válóopert.. Ki van tűzve az időpont. És igen gyűlölöm saját magam is a gyengeségem miatt, de 34 évet 50- én túl már nem egyszerű felrugni... Most van 2 hónap a valóperig, addig kiderül képes vagyok e ezen ismét tullépni, és folytatni vele az életem, ha mégsem marad a válás!
2021. jan. 13. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!