Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő aki nem érti a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő aki nem érti a férfiak müködését az minek megy férjhez?

Figyelt kérdés
Tehát szülés után a pasi prostikhoz fog járni,mert ugye nem olyan szük már ott lent,és nem is kivánatos már a 40-es anyuka..
2021. jan. 18. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kb senki nem menne ferjhez :)
2021. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy kamu kérdés?
2021. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy te magadtól vagy ennyire mélyen ostoba vagy segítenek? :D
2021. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát persze hogy igy müködnek a dolgok.Szülés után irány a prosti.Micsoda szép világ hogy mindig igy müködik.Ja nem.Látszik hogy közöd nincs a valósághoz.És tudod nem ösztönállatok vagyunk hogy azért mert nem szük a punci azért prostihoz kéne menni.Vannak emberi értékek is tudod.De egy ilyen ösztönállatnak hiába mondom.
2021. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom eldönteni, hogy ez egy bunkó férfi troll-e vagy egy "minden férfi hulladék" női troll aki ilyen kérdésekkel próbálja igazolni a dolgot, hiszen "látjátok, milyen kérdések vannak itt!" - mondja majd a másik regisztrációjáról...
2021. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os szerintem ez ilyen megkeseredett férfi luzer aki a 40 es anyukákon éli ki magát.
2021. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Honnan veszed egyáltalán, hogy nem szűk nekik odalent, azoknak a nőknek, akik már szültek?

Párom is már szült és jobb vele a szex, mint előtte. Meg se fordult a fejemben hogy prosihoz járjak.

2021. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy unatkozó 12 éves hülyegyerek... 😅
2021. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
A féri aki nem érti a nő működését miért nősül meg?
2021. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A kérdés és a kifejtés közt nem sok összefüggést látok.

-Voltam anyukával szülés után varrták ezért volt a gáton egy pici hegg amúgy nem volt másabb a szex mint azzal a lánnyal a 1000. akinek én voltam az első is.

2021. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!