Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy győzhetném meg a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném meg a feleségem hogy az ő kielégülése is fontos, és szánjunk rá időt?

Figyelt kérdés
Mostanság a feleségem és én is sokat dolgozunk (itthonról) és ott vannak a gyerekek is, velük felváltva foglalkozunk. Általában esténként egy kis nyalás és egy gyors lovagló fér csak bele, ami az ő orgazmusához nem elég. Viszont nem tudom meggyőzni hogy az is fontos. Most kettesben akartam lenni, így még pénteken délután elvittem a gyerekeket a nagyszülőkhöz hogy az egész hétvége a miénk legyen. És neki tök jó volt, mert elvileg sok mindennel el volt úszva, és le tudta dolgozni a lemaradását. Összesen egy közös fürdésre és összebújós filmnézésre tudtam “rávenni”. Szerintetek mit kéne tennem? 35F

2021. jan. 25. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem maga a probléma, hanem tünet. Oka van, ha hárítja. Nem tud ellazulni, nincs kedve csak neked tesz eleget, túl fáradt, hormonális gondok, fogamzásgátló, stb.

Beszélgessetek többet, hátha kiderül.

2021. jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
97%
Elképzelhető, hogy ő csak, azért csinálja, mert maga nem kívánja, de neked jót akar. Olyan kényszerből megcsinálja, de ennyi, hogy ne legyen veszekedés stb.
2021. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

A leírásod alapján van egy jó és egy rossz hírem:

Egyfelől nyugodj meg, a jó hír, hogy bőven megvan neki a kielégülése.

A rossz hír, hogy nem veled.

2021. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem csal meg, mivel csak vásárolni megy el, és az azért bizonyítható hogy azt a fél órát azzal töltötte.
2021. jan. 25. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem ‘ravenni’ kell, egyszeruen mondjuk addig nyalod, amig el nem elvez. ha mondjuk 15-20 perc utan se tud, akkor valoszinu, hogy valami lelki blokk van nala.
2021. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy nem leszek itt népszerű, mert a gyakorin mindenki naponta 4x szexel minimum és egymás után 10 orgazmusa is van.

A valóságban a nőknek nem mindig az a cél, hogy elmenjenek. Nem mondom hogy mindenki így van vele, de mikor baráti társaságban szóbajött a téma, többen nyilatkoztunk úgy, hogy van amikor olyan kedvünk van, hogy csak szexet akarunk, orgazmust nem. Jól esik az intimitás, maga a szex, de pl van amikor nincs kedvem egy órákig tartó együttléthez (simogatás, előjáték, maga a szex stb). Hosszú előjáték nélkül meg nem tudok elmenni. Olyankor nekem is mindig mondta a párom, hogy fejezzük be úgy, ahogy szeretném. Ekkor megmondom, hogy köszönöm, de nekem ez így is jó volt, nem kell "befejezni".

2021. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van igazság abban, amit uccsó mond. A nőknek sokszor az odavezető út fontosabb, mint maga az orgazmus.
2021. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a nőknek. Mostanában én is úgy vagyok vele, hogy maga az együttlét kielégít annyira, hogy az sem érdekel, ha nem élvezek el 🤷‍♂️ 47F
2021. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Mázlista asszony... Nálunk pont fordítva van, a férjem észre sem vesz,mindig a munka, a gyerek, aztán holtfáradtan elalszik már a tv. előtt..Sajnálom, próbálok segíteni amiben tudok de valahol szereti is ezt szerintem. Csak közben távolodunk egymástól,sajnos..
2021. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!