Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szexkapcsolatnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szexkapcsolatnál nektek mennyire fontos a kielégülés?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést. A lényeg, hogy van egy férfi akivel kicsit összegabalyodtam. Neki van párja, így nem is vettem komolyra a dolgot. Mostanság egyre többet mondja hogy szeret és velem akar élni, de én ezt nem vettem eddig komolyan. De múltkor is mikor együtt voltunk, kevés időnk volt, és azt mondta, hogy most nekem akar örömet szerezni, és orálisan akar kényeztetni, hogy többször elélvezzek. Végül is én ebbe nem mentem bele, így engem kényeztetett fél órán át, nekem hagyott 10 percet. Szexnél is több figyelmet fordít Rám mint magára. Most tényleg ha csak szexre kellenék neki, akkor nem az lenne a lényeges hogy neki jó legyen? Vagy lehet hogy tényleg érez irántam valamit?
2016. febr. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

minden nő csak oldalkocsis hapsival keveredik össze? Mire jó ez nektek csajok?

Valószínűleg nem tapló az ember és neked is megadja ami jár...ennyi

2016. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
talán pont azt élvezi, hogy te élvezed, mint minden normális férfi.
2016. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ne próbálj már bele látni mást ami van.

Azért mert szeret kényeztetni nem azt jelenti, hogy jobban szeret mindenkinél meg elhagyná a kedvesét, ennyire ne értsd félre.

Én is szeretem a páromat kényeztetni, de azért ez félig ego túra, mert ha hatalmasat élvez akkor én nagyon büszke vagyok magamra. Persze szeretem és szeretek neki örömet okozni, de azért ha nekem nem tetszene az egész akkor nem csinálnám vagy máshogy csinálnám.

Csajokban is vannak akik szeretik csinálni de éppen nem kell nekik, hogy kapjanak.

HA tényleg le akarod ezt az elvet tesztelni akkor a következő 2-3 hétben hagyd, hogy csakis ő csinálja és ne viszonozd. Köszönd meg, és menj tovább, mert neked dolgod van.

Hidd el 3 alkalom után már a farkát a szádba erőlteti, hogy most akkor is ő jön, ez nem fair.

2016. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2016. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kapcsolat típustól függetlenül fontos, hogy a nő elélvezzen. Akár komoly, akár alkalmi a dolog. Ez engem is izgat és szeretem. 36F
2016. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!