Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyit időt töltötök el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit időt töltötök el kettesben a férjetekkel (feleségetekkel) ? Illetve milyen jellegű a közös időtöltésetek a kedvesetekkel?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdeztem, mert mi még fiatalok vagyunk 3éve házasságban élünk és van egy közös kislányunk is aki 2,5 éves. De azt figyeltem meg az elmúlt hónapokban, hogy nagyon kevés időt töltünk egymással és sajnos olyan érzésem is van, mintha nem is szeretne velem kettesben lenni.

Mire elaltatom a kislányomat és időnk lenne egymásra már alszik.

Jelzem, hogy a munkájából kifolyólag nem lehet így ennyire elfáradva. ( Tűzoltó) 2 hónapja nem volt káresetük. Tehát 24 órában csak úgymondd a telefonját túrja. A kislányunkkal maximálisan foglalkozik , mindenben részt vesz , de amikor elalszik, akkor lepihen ő is és velem szinte nem foglalkozik semmit. A covid miatt most elveszett a munkahelyem,de folyamatosan keresem .Én itthon vagyok most , de ennyit nem kérdezne meg tőlem, hogy hogy vagyok. Sajnos nagyon jellemző rá a nárcisztikus jellemvonás. Szinte minden altipusa megtalálható benne. Szerintetek valamivel ki lehetne zökkenteni ebből a mókuskerékből? Vagy mivel lehetne kiérdemelni több figyelmet nála? (én 23) (ő 32) éves .



2021. febr. 6. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudod te hogy hogy el lehet fáradni 24 óra semmittevésben? Mert én tudom.
2021. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja hogy te pszichológus vagy? Ha diagnosztizálni tudtad mi a baja, akkor orvosolni is tudnod kéne, nemde?


Nem mindenki nárcisztikus, csak mert más.


Mi lenne ha pl. te próbálnál kommunikálni vele? Nem pedig csak őt oltogatni, hogy mit csinál rosszul, nem jól (a gyereknevelésen kívül). Mindennek oka van, de úgy látszik téged se érdekel jobban (mint őt), hogy mi lehet az ok.

2021. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2/2. Köszönöm a hozzászólásodat.
2021. febr. 6. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Mond el neki amit gondolsz, amit ide is írtál. Szeretnél vele többet kettesben lenni, nem csak hármasban a gyereketekkel.

Ha nem válaszol, vagy esetleg érdektelenséget mutat, ne aggódj. Megemészti és majd tesz a kapcsolatotokért. De ő szerintem azt hiszi, hogy minden klappul megy, szóval sok sok kommunikáció, s bele fog látni a lelki világodba.


Szurkolok! :)

2021. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
2 éve vagyunk házasok, a kapcsolatunk 7 éve tart. Nos, változó, de 4-6 órát töltün kegyütt hétköznap, hétvégén értelemszerűen mindig együtt vagyunk, ha csak nincs valami céges meeting, amire feltétlenül menni kell. Ő bejár dolgozni, én itthonról dolgozom home officeban. Tehát csak reggel és este látjuk egymást. Kb este 7 körül ér haza, ha kevesebb a benti dolog akkor akár 6-ra is, és onnantól kezdve lefekvésig (általában hajnali 1) együtt vagyunk. Mivel én itthonról dolgozom, a házimunka nagyrészét én csinálom. Ez azt jelenti, hogy ő hazajön, már kész a vacsi, vagy épp készül, leülünk, vacsorázunk, aztán rendberakom a konyhát, ő addig pihen kicsit (egy óra az út a munkahelyétől hazáig) Utána filmet nézünk, vagy játszunk valamit, esetleg közösen edzünk. Kibeszéljük a napunkat, mi volt a munkahelyen stb. Ja, sé ami nagyon fontos, hogy mindig, minden egyes alkalommal megköszöni a vacsorát, azt hogy van tiszta ruhája, és hogy ki van takarítva a ház.
2021. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Az en exeim szakitás elott lettek ilyenek hogy amikor vegre ráertem neki a filmezés kellett vagy szex vagy alvás. Emberi kapcsolatra meg nem volt igénye. Szoval ha mondtam is udvariassagbol beszelgetett akkor velem..
2021. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, vannak helyzetek (főleg most) mikor az ember kínjában elkényelmesedik. Lehet picit depis is, mármint mert férfi létére csak egész nap a telót nyomogja meg ilyenek. Ez nem egy felüdülés senkinek. De mindenképpen beszélni kell róla ,mert így ez semmiképpen sem folytatódhat. Ez nem egészséges hosszútávon. Drukkolok!
2021. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Mióta a gyerekeink nagyok azóta több időnk van egymásra.Amikor kicsik voltak akkor kevesebb de mindig törekedtünk arra hogy ne hanyagoljuk el egymást és a kapcsolatunkat.
2021. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Mi sem igazan vagyunk kettesben a férjemmel. Dolgozik, pont akkor jön haza mikor vacsizik a gyerekünk. Kaja utan kicsit játszanak aztan viszem fürödni. Ezután következik altatás.

Van, hogy utána egybol megyek en is zuhanyozni es lefeküdni aludni.

De van, hogy együtt eszünk a ferjemmel, akkor kettesben vagyunk. De mi is kevesebbet vagyunk sokkal együtt mint mielőtt megszületett a gyermekünk.

Szexuális életünk rendben van, bár jelenleg ismét várandós vagyok, így ismét csökkent az együttlétek száma, de amikor együtt vagyunk , akkor utána mindig beszélgetünk negyedóra-húsz percet , s ezzel egyensúlyba tartjuk a kapcsolatunkat.

Továbbá napközben online szoktunk beszélgetni,nyilvan nem folyamatosan hanem ahogy a munkaja engedi, illetve ha vezetnie kell valahova akkor felhív.

2021. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Olvastam egy felmérésben, hogy átlagban a párok 35 percet beszélgetnek hetente.
2021. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!