Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet, hogy végre költözzön el tőlünk, és végre megint kettesben lehessünk a saját lakásunkban?

Figyelt kérdés

Nyáron odaköltözött hozzánk egy barátnőm (átmenetileg!), mert szakított vele a pasija, megverte, kidobta. Nem volt hová mennie. Odaköltözött, hogy össze tudja szedni magát.


Erre újra összejött a pasival, lakást nem keres, de a pasihoz se megy vissza (szerintem a csávó nem akarja, amúgy 1000%, hogy nem is szereti, csak kihasználja, de ha mondom a barátnőmnek, akkor mintha a falnak beszélnék.


Most már mind a ketten úgy látjuk, hogy jó lenne, ha végre megint ketten lehetnénk, de nem akarom megbántani a barátnőmet sem.


Viszont már kb. a jelenléte is zavar. Pl. hogy mikor úgy megyek haza, hogy tudom, takarítani, mosni, főzni akarok, akkor hazaérek, látom, hogy megy a mosógép, a lány elfoglalja az egész nappalit, stb, nem is értem, miért nem a vendégszobában van. Nem tudok kimenni tvzni a nappaliba, mert ő ott szunyókál.


Jó, nem sok vizet zavar, de már nagyon terhes, hogy a saját lakásunkban nem a saját megszokott kis ritmusunk szerint élünk. Eddig az volt, hogy hazaértem munkából, volt kb egy óra, amíg a férjem is hazaért, és ekkor teljesen egyedül azt csináltam, amit akartam, kicsit pihentem, vagy tornáztam, vagy bármi. De most mindig ott van a barátnőm, és hiányzik, amikor egyedül voltam.


Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy senki se sérüljön?



2016. okt. 4. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
En akkor dobtam volna ki, amikor ujra osszejott a pasijaval. Erre van pofaja? Elkoltozni nincsen? Akkor tessek elfaradni oda, ahol megverik. Idiotakat nem patyolgatunk, mert csak meg hulyebbek lesznek - ez alapszabaly.
2016. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%

Kihasznál téged ez a "barát" elég rendesen.

Mondd meg, hogy keressen más lakhatási lehetőséget, mert tőletek hó végén mennie kell. Te pedig nem látod, hogy ezt a segítséget ő átmenetileg venné igénybe.


Egyébként én is akkor tettem volna ki, mikor kibékültek.


Ne hagyd magad kihasználni, mert soha nem megy el magától, arra mérget vehetsz.

2016. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek kezd el kérdezgetni, hogy mik a tervei, hogy áll az albérlet kereséssel, mikorra tervezi az elköltözést. Utána lehet utalgatni arra, hogy jó lenne ha menne. Ha nem veszi a lapot, akkor viszont egy dátumot kell mondjatok neki, hogy van egy hónapja elköltözni. Utána jöhet a zárcsere.

Az még se való, hogy beköltözünk valakikhez és a nyakukon maradunk!

2016. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hetente 2x változik, hogy mit mond. Egyszer azt, hogy tudja, hogy nem tesz jót neki ez a kapcsolat (amúgy a csávó úgy lerombolta a személyiségét, hogy ilyet én még nem is láttam), és nem találkozik vele többet, aztán felhívja a csávó, együtt vannak 1-2 napig, és úgy jön vissza, hogy mindenről ő tehetett, ami történt, és most ezen akar dolgozni (ilyen napokon azt hiszi, ő tehet pl arról, hogy megverte).


Szóval szerintem pszichológus kellene neki, de ahhoz is folyton csak készül, de sosem jut el addig, hogy el is menjem, mindig mindent csak tervezget.

2016. okt. 4. 09:48
 5/55 A kérdező kommentje:

Igazából az is a gondom, hogy nincs családja, azért költözött hozzánk, mert nem volt senkije sem. Ha kiteszem, akkor félő, hogy visszakergetem a csávóhoz.

Mondtam, hogy gyűjtsön albira, de az sem tudom, hogy megy, mert most vett egy laptopot magának...ez is zavar eléggé.

2016. okt. 4. 09:51
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ülj le vele és beszéld meg a dolgomat. Probáld felnyitni a szemét h mi van vele hova tart mit gondol meddig maradhat mert nem a végtelenségig. Hogy tervez, és h kicsit huzza meg magát hiszen csak vendég és ne legyen utba nektek.
2016. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is elég nagy szívességet tettél már neki. Nyugodtan közöld vele, hogy a jövő hónaptól keressen albérletet, mert szeretnétek kettesben tovább élni a férjeddel.
2016. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Most pl már 1-én odaadta a pénzt, amit megbeszéltünk, így nem tudom, mikor szóljak.

De a karácsonyt mindenképpen kettesben szeretnénk tölteni. Ha azt szeretnénk, hogy decemberben már költözzön ki, akkor mikor mondjam, hogy kezdjen el ezzel tervezni?

2016. okt. 4. 10:16
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb. Neki is jobb, ha előbb tudja, mintha később.
2016. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Fuu, csak az a baj, hogy nem szeretném megbántani, valahogy nagyon tapintatosan lenne jó ezt vele közölni.


Mert érthető indok, hogy egy házaspár szeretne csak együtt élni, egymással nyugalomban, de annyira labilis a barátnőm pszichésen, hogy félek, hogyan fog reagálni. De egyszer a saját lábára kell állnia, csak nem tudom, nem okozok-e ezzel a hírrel még nagyom károkat? Amikor hozzánk költözött, akkor állandó öngyilkossági gondolatai voltak pl, mert folyton sírt, remegett stb.

Szóval totálisan idegroncs, mióta nálunk van, kicsit jobb, de azért most is látszik rajta, hogy nagyon problémás, főleg amiatt is, hogy a pasija, ha együtt töltenek egy kis időt, akkor mindig visszatolja ebbe az áldozat szerepbe - neki nyilván ez az érdeke, nem az, hogy a barátnőm erős, magabiztos nő legyen idővel.

2016. okt. 4. 10:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!