Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kéredezzem, meg nyíltan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéredezzem, meg nyíltan hogy miért becézgeti a volt a feleségét?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok házas .

A férjemnek van az előző házasságából egy gyereke.

A kezembe akadt a telefonja, amit évente ritkán adódik mert nem tudom a kódját megnyitottam a viber beszélgetést és azt kérdezi ex feleségtől“””tehát pontosan “Kedvesem , hogy van a lányom “



Majd egy másik beszélgetésben ismét

“Báránykám, hogy van a lányom”


Nő vissza írta jól van a gyerek báránykám....


Én unodrodok ettől egésztől.... mert minek becézgetni egy nőt akitől elvált.....: stb báránykám... kedvesem stb....


Kérdezzem meg nyíltan szerintetek ? Vagy hagyjam figyelmen kívüli ?

Rosszabb ha azt látja féltékeny vagyok ???


Ti mit csinálnatok hasonló esetben?


25 / L


2021. márc. 1. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Megszokta, hogy ezen a néven szólítja. Én ezen nem akadnék ennyire ki, ha nem nyilvánosan, szóban hívja így. Ha nyilvánosan elsüt egy ilyet, akkor szólnék, hogy ez egy picit megalázó így.
2021. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Pont ez az , hogy megszokta és nem akarok kiakadni ezen , de nagyon idegesít .


Báránykám , kedvesem nekem ez túlzás ....


Hogyan lehet ezt felnőtt intelligensen módon szóba hozni , hogy a végén ne az jöjjün hogy turkálók a telefonjába.

2021. márc. 1. 22:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.Ugyanis,ha szóba hozza,akkor a párja fog megsértődni,a telefonjába való kutakodás miatt. Azt nem tetszett írni,hogy önt hogyan szólítja? Továbbá,nem volt még 3 év alatt,valamilyen esemény,ahol mindketten ott voltak? Amennyiben volt,akkor élőben,mi volt a megszólítás,és mit reagált ön,ott?
2021. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Engem kedves feleségem , szerelmem, és a nevemen szólt .

2,5 évig az ex felesegről alig lehetett hallani mert egy távoli egyetemen tanult ....

ezen a nyáron a tudtum nélkül elmentek a lányukkal közösen nyaralni. Amit nekem nem mondtak de lebuktak, mert a közösségi oldalon az ex nőt bekövettem és amint történetett osztott meg ott volt a háttérben a párom .


Meg azon napon félhívtam és azt mondta nagyon sajnálja de csak a lány miatt mentek nyaralni. Este a volt feleséget és a lányát buszra ültette tehát nem nyaraltak tovább ezt erősítse meg nekem közeli ismerőseim.


Ezek után engem is elvitt nyaralni 3 napra de ez nem számít mert mindig megyünk valahova kikapcsolódni .


Nem látom élőben őket , nem mennek egymás közelé ha egymás közelben vannak csak annyit míg a gyerek kiszáll az autóból és oda megy az annyához , de akkor ott vagyok én is .



Általában kerüli az ... de ezek után nem tudok mit gondoljak .


Tudja és ismer hogy idegesítene ha tudnám becézgeti az ex feleséget .

2021. márc. 1. 23:14
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Vagyis,úgy általában,rendben mennek a dolgaik.Bár,nem értem,hogy hogyan,mennyi időre tudott a férje egyedül,illetve a lányával nyaralni,hogy önnek ne hiányozzon a férje? Továbbá,ajánlja fel,hogy megmutatja a telefonján lévő értesítéseket,üzeneteket.Majd,legyen kedves,megnézni,hogy a férje is felajánlja ezt gesztust önnek? A reakció után érdemes átgondolni,a további lépéseket.
2021. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ebben nekem nem a becézgetés durva, hanem a titkos nyaralás. Ne haragudj, de ha egy gyerek elmegy X napra a szüleivel nyaralni és a tervezett vége előtt egyik pillanatról a másikra felrakják a buszra, és vége a nyaralásnak, az hogy eshet neki? Szerintem rosszul. Ennél sokkal egyszerűbb lett volna el se menni, hanem külön-külön nyaralni a gyerekkel, mivel már nincsenek együtt. Ha mégsem ezt választották, annak oka van. Mégpedig az, hogy mindannyian együtt akartak nyaralni, igen, a férjed is. Nem kifogás, hogy a gyerekével akart, mert azt az ex nélkül is megtehette volna.
2021. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Hogy tudtad megnézni, ha van kódja? Ha ő adta oda, akkor nyugodtan mondhatod, hogy véletlenül nyitottad meg a vibert.

Egyébként én a képébe mondanám, hogy mégis mit művel. Bár valószínűleg összevissza magyarázna neked és még ő támadna, hogy túlreagálod stb, de ne inogj meg. Szerintem nagyon nincs ez rendben, én se becézgetem az exeimet, akkor se ha jóban vagyunk.

2021. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

A ferjed kulfoldi? Ott szofordulat a my dear. Itt Pesten meg a Draga lett tartalom nelkuli szofordulat.


Igy magyar anyanyelvu Magyaroszgaon felnot emberek nem szoktak beszelni.


Nagyon eletszerutlenek a megszolitasai.

2021. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Én sem a becézésen akadnék fenn, hanem hogy titokban elment velük nyaralni. Neked meg fel se tűnt?
2021. márc. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt a férjed a hátad mögött nyaralni megy az exével, de te nem erről írtál ki kérdést, hanem neked durvább az, hogy báránykámnak szólította?

Másrészt évek óta házasok vagytok, és nem mersz kérdezni tőle, hogy ugyanmár báránykám mi a f@sz volt ez?

Szerintem nagy gondol vannak itt..

2021. márc. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!