Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja ezt az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja ezt az egy mozdulatot megengedni nekem a feleségem? Csak a kíváncsiság vezet, nem az élvezetvágy.

Figyelt kérdés
Feleségem legjobb barátnője októberben szilikonnal megnagyobbíttatta a melleit. Holnap eljön hozzánk látogatóba a hölgy. Már a telefonban beszélték a feleségemmel, hogy a nejem majd letapizhatja a melleit, sőt a hölgy azt mondta, ha akarom, még én is megfoghatom a vadonatúj szépségeket. A feleségem, amikor letette a telefont, azt mondta, nekem nem kellene élnem ezzel az ajánlattal, én ne fogjam meg a barátnője melleit. Engem viszont érdekelne a tapintásuk, mert még sosem fogtam szilikonos mellet. Hogy lehetne rábeszélni a feleségemet, hogy ezt az egy mozdulatot engedje meg nekem? A barátnője magától ajánlotta fel a lehetőséget. Ki tudja, mikor lesz megint ilyenre alkalmam.

2021. márc. 6. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Az a különbség közted, meg a feleséged között, hogy benne nem ébreszt szexuális vágyat a mell tapogatása. Én is nagyon örülnék neki, ha a pasim álló f*sszal fogdosná a barátnőm melleit.
2021. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Necces!

Veszélyes lehet.

Ki tudja,mit indít be nálad.

Értem a vágyadat,de én a helyedben nem erőltetném.

2021. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Uralkodj már magadon ember...
2021. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelem, ahogy felnőtt emberek közt lezajlik ez, amit fent leírtál. Istenem...
2021. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Fizesd ki az asszonynak is a műtétet, és fogdoshatod feszt.


Ja, költeni nem akarsz rá?

2021. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is dermesztő elképzelni ezt a párbeszédet...


Nem lehet, hogy kamu?:D

2021. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez marha fárasztó... 😪🥱
2021. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Hülyegyerek... nem tudok mit mondani rád

Nőjél fel

2021. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
Képzeld el a helyzetet fordítva: egy haverod feltöltetné a farkát vazelinnel (az hiszem, azzal szokták), hogy vaskosabb legyen. Téged, gondolom cseppet sem zavarna, hogy a feleséged egy másik pasas dákóját markolássza...
2021. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Fogd meg a műcicijét és közöld vele, kár volt megcsináltatni, a természetes a legjobb 😃
2021. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!