Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, őszintén, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, őszintén, mit szólnátok ha a férjetek 100%-ban rátok szeretné bízni a pénzügyeket? Úgy hogy a számlátokra érkezne a fizetése, és havi "költőpénzt" adtok neki?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 17:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Intézze csak ő a pénzügyeket, nálunk így megy ez.
2021. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most úgy kell érteni, hogy lenne 2 külön számlánk, az enyémre jönne az ő fizetése is és abból utaljak át neki, mert különben magának nem tudja beosztani, hogy mennyit kéne költeni? Kicsit furán hangzik, de ha erről van szó, hogy ő nagyon nem tudja beosztani a pénzt, részemről rendben lenne. Én jól bánok vele, pénzügyi területen is dolgozom, nem okozna gondot, ha rám lenne bízva.
2021. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetszene, hogy annyira akaratgyenge, hogy másra kell bíznia a pénzét.
2021. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Lecsúszna egy gyerek szintjére a szememben. Gyerekből meg elég bőven 1is a családban.
2021. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen, ő nem tudná beosztani, úgyhogy ti utaltok át neki költőpénzt, a havi bevételek kiadások ismeretében ti döntitek el hogy mennyit.
2021. márc. 21. 18:12
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
4-essel értek egyet, nem akarok a párom mamikája lenni.
2021. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
nemcsak hogy nem tudja beosztani, de igazából lusta is mentális erőfeszítést tenni, azaz dolgozni. Nem kéne ilyen pasi. eleve nem is ambíciózus, csak dolgozik valami fizuért és nem akarna tovább lépni, vállalkozni. Valószínűleg másban is lusta. Hogy nézhetnék fel rá?
2021. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, abban amúgy egyetértek a többiekkel, hogy nem túl felnőttes dolog, ha valaki ennyire nem tud bánni a pénzzel, viszont én úgy vagyok vele, hogy nem lehet mindenki mindenben jó és ha úgymond más területen ezt ellensúlyozza, akkor nem csökkenne a szememben a tekintélye. El tudnám fogadni, hogy a pénzügyek kezelésében én vagyok a jobb és ezért inkább rám bízná és bár elsőre a gondolat kicsit furcsa, de szerintem meg tudnám szokni. Ha minden más jó, akkor ennyi nekem beleférne. Ha más téren se lenne felnőttes, férfias, akkor az már problémás.
2021. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Aranyélet lenne:)
2021. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk így megy nem gond. Minden számlát, bevásárlást, hitelt stb mindent én rendezek ami pénzügy. Mondjuk a férjemnek külön számlája van, 300 000 a fizuja, 200-t ad ide, a többivel azt csinál amit akar
2021. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!