Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Próbáljam meg vele még egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg vele még egyszer? Adják esélyt még egy házasságnak?

Figyelt kérdés

A volt férjem (45) és én (35), 11 éve elváltunk. Van két 15 éves fiunk és egy 12 éves lányunk.

Annak idején nagyon önpusztító életet élt, rengeteget ivott, bulizott, szórta a pénzt és nem akartam hogy a gyermekeim ilyen ember mellett nőjjenek fel. Elváltunk és ő 2 évig eltűnt.

Aztan kiderült hogy különböző terápiákon vett részt. Mára teljesen leszokott a piáról, nyugis életet él és keményen dolgozik.

Az elmúlt 5 évben nagyon közel került hozzánk. A gyerekek igazán megszerették az apjukat és egyre több időt töltöttünk együtt: kirándulni jártunk, vacsorázni, nyaralni stb. És több mint 2 éve mi is közelebb kerültünk egymáshoz.

Teljesen megváltozott, komoly ember lett és immár van felelősségtudata is. Úgy érzem beleszerettem ismét. Eleinte nem akartam beismerni magamnak sem, de egyre többet gondolok rá és alig várom hogy nálunk legyen, ő is. És a hétvégén ünnepeltük a lányom születésnapját, amin persze itt volt és nagyon jól szórakoztunk. Mondtuk, hogy alugyon itt, de kellett menjen a szüleihez és inkább hazament. Amikor pedig búcsúzunk el és kettesben voltunk, szorosan magához ölelt és azt mondta hogy "annyival másabb lehetett volna minden"... Én elsírtam magam, ezért kimentünk az udvarra és sokáig beszélgettünk. Elmondta hogy nagyon hiányzok neki és hogy azért él hogy jobb ember és jobb apa legyen belőle.

Végül még akartam csókolni, de kissé zavarba jöttem és azt sem tudtam hol áll a fejem, ezért inkább adtam neki egy szájrapuszit és elment.

Nem tudom ki ez... Van ilyen? Létezik hogy ilyen időtávlatból újra fellángoljon valami? Vagy csak egy illúzió az egész? Ha úgy alakulna hogy kölcsönösen szeretitek egymást, az én helyemben összeházasodnátok megint vele, vagy megtartanátok inkább továbbra is a tisztes távolságot?

Nekem azóta nem volt senkim, ne is akartam. Neki egy barátnője volt kb 8 éve, de nagyon rövid ideig tartott mert a gyerekek nem szerették a lányt és szakítottak.


Mit javasoltok? Mi ez? 😅



2021. márc. 29. 19:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Én adnék neki még egy esélyt, de egyenlőre semmiképpen sem ugranék bele újra a házasságba vele. Nem érzed, hogy ez kicsit furcsa lenne? Randizzatok egy darabig, a bizalom sem 1 hét alatt épül fel.
2021. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10

Igen. Abszolút semmi ígéretet nem tett (legalább is nekem nem) de a tetteivel és életvitelével bizonyította hogy megváltozott.

Köszönöm nagyon szépen! ☺️

2021. márc. 29. 19:42
 13/26 A kérdező kommentje:

11

Házasságba én sem egyelőre.

2021. márc. 29. 19:42
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Én adnék esélyt annak, hogy boldog család lehessetek!

Nem kell házasodni, csak éljetek együtt szépen. :)

2021. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14:

Köszi szépen. Házasság nélkül nem szeretnék együtt élni vele. Ha annyira közel kerülünk hogy összeházasodjunk, akkor megpróbálnám vele, de ha nem akkor meg maradunk így, tisztes távolságban.

2021. márc. 30. 12:13
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Ez így azért nagyon biztatóan hangzik! Én is az első valaszadóval érték egyet, és a helyedben adnék ennek a kapcsolatnak még egy esélyt!
2021. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%

Megjátssza magát. Az ilyen emberek nem változnak meg. Soha. A függő mindig függő marad.

Hogy megbízol- e újra abban aki egyszer már csalódást okozott, a te döntésed. Most persze reményt kelt benned, csábítgatni próbál, beférkőzik az életedbe. De ne lepődj meg nagyon, ha majd ugyanaz fog történni idővel.

2021. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem a kérdező van döntési helyzetben.
2021. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem házasodnék vele - kizárt!, egyszer már megégetted magad, mi garantálja, hogy másodszor nem fogod? -, viszont összejönnék vele és élhetnénk pár-, vagy élettársi kapcsolatban.
2021. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
De ez a "vagy házasság vagy semmi" elég dedós felfogás, egyébként.
2021. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!