Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek én rontottam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. 8 éve vagyok házas. 2 gyermekünk van a párommal. Az elején minden szép volt. Aztán már ott tartunk, hogy már 2 éve nem alszik velem. Kint alszik a nappaliba a kanapén. Sex nagyon ritkán van. 4 hónap után tegnap volt. Hiányolom a törődést. Egésznap a gyerekekkel vagyok. Háztartást vezetek. Főzök, mosok takarítok. A gyerekeimmel foglalkozom. Fejlesztem őket. Az egyik 4 éves, de szoktam vele tanulni hogy suliba könnyebb legyen neki. Mellette nyilván sokat is játszok vele. Van egy 1 éves is. Szeretem őket és imádom, de sokszor nehéz egyedül egesznap. Főleg, hogy most nem nagyon tudunk a vírus miatt sehova menni. A férjem reggel 6kor indul munkába és délután 6 körül ér haza. Ő is fáradt. Az anyagi helyzetünk az jó. Tényleg mindent megtermett nekünk. Viszont azért mert apukám felvette őt dolgozni a vállalkozásába. Ha apum nem lett ajánlotta volna fel neki, akkor nem így állnának. Viszont mióta együtt élünk nem törődik velem. Nem jön oda hozzám. Mondta már nekem, hogy lehetnék dögösebb. Ő 80kg-ról felhízott 110kg. Nem értem..tőlem elvárja, de ő nem tesz semmit. Mondtam már neki, hogy nem érzem magam nőnek mellette és hogy kaphatnék több törődést. Erre az volt a válasza hogy : Kussoljak el. Mikor haza ér munkából hozzám vágja, hogy szedj enni. Majd meccset néz és alszik. Ebből állnak a napjaink. Én megértem, hogy fáradt, de ez miért van ki hatásra arra hogy elhanyagolt. 1 hónapja már nem érzem magam semminek csak egy robotnak aki rendbe rakja a házat. Takarít, főz neveli a gyerekeket és ha törődést akarok akkor kussoljak. Valamelyik nap mondtam neki, hogy depressziós vagyok. Szarul érzem magam. Kinevetett engem. Esténként sírva alszok el. Azt is hozzám vágja, hogy örüljek annak, hogy jól keres. Más éhezik én meg itt sírok. Magányosnak érzem magam. Nincs aki meghallgatna. Engem nem érdekel a pénz. Én csak szeretetre vágyok. A két gyerek sokszor elfelejteti velem a gondot, de esténként nagyon szarul érzem maga. Allig várom, hogy a legkisebb is óvodás legyen és munkába tudjak állni és emberek között legyek.

2021. ápr. 20. 19:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Mindketten
2021. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%

Igen, így vágja tönkre a (2) gyerek a legjobb kapcsolatokat is.

Mindketten hibásak vagytok.

2021. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
98%
Mi az hogy kussolj. Aki tisztel az ne beszéljen így velem. Nem vagy boldog ez egyértelmű. Beszéltetek, próbálod tudtára adni, hogy nem okés mégis leszarja. Tudom nehéz, mert ott a ház, gyerekek stb. de egy életed van ezt ne feledd. Néha magunkra is gondolni kell és ha nem vagy boldog akkor mi értelme.
2021. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem is keveset.
2021. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudjuk, hogy te rontottál el e valamit, mert nem írtál olyanról, amit te tettél vele előzetesen. Talán sokat sirtal a pénz miatt, nyaggattad, talán egy olyan életstilusba ment bele miattad, amit utal, most meg az sem jó neked, ő meg tönkre ment közben benne. Nem tudjuk, mit tagadsz le, és mi a valóság. De az látszik már a szövegből h őt lekicsinyled, hogy csak az apád miatt keres jól. Talán nagyon sokszor lenézted őt, és elege lett, és már leszarja mit akarsz, és mi hogy esik, mert úgy van vele, magadnak köszönheted.
2021. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
99%

25évesen 8éve házas?! 🤔

És ezek után még házas?!

Az én férjem reggel 5kor megy dolgozni, este 7-8mire hazaér...

Van egy 2évesünk, és terhes vagyok.

Minden nap.elmondja mennyire szeret minket, heti minimum 3szex. Minimum. Reggel kelésnél ölel, összebújunk.

Elalvasnál szintén.

Ereztetjük a másikkal, hogy fontos nekünk.


Ha nem így lenne, na meg ilyen beszólasai lennének, már nem lenne a férjem... te vagy a hülye, már ne is haragudj, hogy ezt elviseled...

Nem a csicskája vagy, hanem a felesége, a gyerekei anyja...

2021. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
jezusom ezt még olvasni is szörnyű, konkrétan ez rémálmom
2021. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Te rontottad el, igen, és nem is sajnállak. Tudod hol rontottad el? Ott, hogy még nem hagytad el ezt a görényt. Fiatal vagy, még újra kezdheted, de te inkább hagyod magad megalázni, és belenyomorodsz egy f0s kapcsolatba, hát csak így tovább, sok boldogságot!
2021. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%

“Viszont mióta együtt élünk nem törődik velem.“

Ha 8 éve házasok vagytok (17 évesen?) akkor gondolom azóta együtt is éltek. Szóval ha ez így van, akkor nem értem minek szültél neki 2 gyereket is.

2021. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg már tök8, hogy ki rontotta el. A lényeg, hogy most ez egy sz@r. Tenni sem hajlandó érte a párod. Ettől még egyedül is jobb...
2021. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!