Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell megházasodni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megházasodni ilyen esetben? Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Húszas éveik elején járnak, 1-2 éve vannak együtt, első komoly kapcsolat. Szülőknél élnek.

Eljegyzés, majd egy mini esküvő. És ugyanúgy élnek tovább a szülőkkel, semmi sem változik utána évekig.


Ennek csak én nem látom értelmét? Tényleg a papír teszi a kapcsolatot, vagy mi?


2021. ápr. 22. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik igy jó
2021. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük kérdezd meg.
2021. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erovel, annak sincs ertelme, ha ugy hazasodnak meg, ha mar kulon laknak egy albiban vagy sajatban mert a naszut utan ugyanugy odamennek vissza es a ra kovetkezo hetfon ugyanugy elmennek a munkaba, mint az elott 🤷‍♀️🤷‍♀️ es minden megy tovabb ugyanugy.
2021. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindketőnek sajàt lakása, k9csija és jó jövedelme van akkor sincs értelme. Mert minek ....
2021. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A házasság nem azt jelenti, hogy attól a naptól kezdve ránk szakad a bank, házat veszünk, 2 autót tartunk fenn és csinálunk 20 gyereket...


Arra teszünk fogadalmat egymásnak, hogy akár összejön minden vágyunk, akár nem, akár egy önkormányzati lakásban anyósékkal, akár egy budai palotában, de együtt éljük le az életünket. Együtt küzdünk meg a számunkra fontos dolgokért, együtt élünk meg minden szép és minden nehéz pillanatot is. Ehhez nem kell saját ház, sem min. 30 évesnek lenni.


(Én 20 évesen mentem férjhez. Megtaláltam azt az embert, akivel minden klappolt, ugyanazok a céljaink, az álmaink, az értékrendünk, ráadásul piszkosul szerelmesek vagyunk. Eleinte albérletben éltünk, 6 évvel később sikerült megvennünk a házunkat, amit otthonunknak nevezhetünk. Együtt vészeltünk át meddőségi gondokat, együtt pereskedtünk egy rossz döntés miatt, együtt éltük át a szívbeteg babánk nehéz napjait. Soha, egy percre sem bántam meg, hogy fiatalon házasodtam, ahogyan az albérletet sem.)

2021. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ki lehet pipalni, ez is megvan, most mar annyi mindent elertunk.
2021. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Házasság űgymond csak egy papír, semmivel se lesz tőle jobb vagy rosszabb a kapcsolat. Ami előny, hogy ezek után hivatalos ügyekben is intézkedhetsz a párod után, illetve ez egy nyilatkozat, hogy mindketten komolyan gondoljátok a kapcsolatot. Mit gondolsz kérdező, minek kellett volna történni házasság után?
2021. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Savanyú a szőlő?
2021. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet felvesznek babavarót, es abból vesznek házat,hogy elköltözhessenek. Én erre tudok gondolni esetleg. Vagy jön a baba. Mostanában ezek az indokok vannak. Vagy tényleg csak nagy a szerelem. Egyébként ő dolguk és rájuk tartozik.
2021. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is babaváró, csok.
2021. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!