Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményed az érdekházass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tepfal kérdése:

Mi a véleményed az érdekházasságokról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mindkét fél tisztában van azzal, hogy érdekházasság, tehát senki nem veri át a másikat.

2021. ápr. 23. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A benne lévő felek magánügye, engem nem érint és nem is érdekel. Nem élnék így, de mások vagyunk más értékrendekkel és ez így van rendjén.
2021. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Elég sokan csinálják, kicsit lenézem azokat az embereket, akik ezt teszik, de felőlem nyugodtan, nem vagyunk egyformák, lehet, hogy ők lesznek a boldogabbak, vagy hasonló helyzetben én is ezt tenném.
2021. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Legtöbb férfi szerelemből veszi el a nőt, legtöbb nő érdekből megy hozzá a férfihoz. Mindig így volt, ezután is így lesz, van néhány kivétel, de az a ritkább...
2021. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen anyagias, illetve az anyagiakat amikre vágytam meg tudtam oldani magamnak az életben más hozzájárulása nélkül. Ezért nézem le őket. Komolyan nem értem miért ez foglalkoztatja őket az életben, hogy minél nagyobb házuk legyen, minél drágább kocsijuk legyen, minél drágább helyre menjenek nyaralni? Tényleg csak ennyi van az ő fejükben, meg ennyire az foglalkoztatja őket hogy mit gondolnak róluk az idegenek, a tömeg, az ismerőseik? Ezt nem tudom megérteni valahol.
2021. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2021. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egészségükre, semmi közöm hozzá. A házasság intézménye eleve érdekből jött létre (hogy pl. két család megtartsa/növelje a hatalmát/vagyonát stb), viszonylag modern-kori felkapott dolog az, hogy "szerelemből" házasodnak az emberek.


Az elrendezett vagy érdekházasságok statisztikai adatok alapján sokkal tartósabbak is, mivel nem múló érzelmeken, hanem elköteleződésen és egyéb tényezőkön alapszanak.

2021. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek el kell döntenie, hogy a párkapcsolatért milyen árat fizet. Személy szerint nem nagyon tudnék annál magasabb árat elképzelni egy kapcsolatért cserébe, mint hogy az életem egy jó részét olyan emberrel töltsem el, akit nem is szeretek/tisztelek igazán.
2021. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal korrektebb, mint a szerelmet hazudós érdekházasság.
2021. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!