Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha rátok hajtana egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rátok hajtana egy olyan férfi/nő akinek családja/kapcsolata van elmondanátok az érintettnek akit meg akar csalni?

Figyelt kérdés

Nem mostani sztori, csak eszembejutott most, és érdekel a véleményetek. Ilyenkor mi az etikus lépés?

A történet annyi, hogy egy fél évig egy pékségben dolgoztam, és volt egy 35-40 körüli férfi, aki minden nap járt a boltba. Jókat beszélgettünk, de semmi olyanról ami alapján bármi hátsó szándékot véltem volna felfedezni, csak mint eladó-vevő társalogtunk. Mesélte, hogy van egy kisfia, meg szeretnének majd még gyereket.

Ezután valahogy megtalált facebookon, és írt. Először csak néha napján hogy hogy vagyok, amit már önmagában kezdtem furcsállni, de aztán nem kertelt, elmondta hogy tetszem neki egy ideje, szexkapcsolatot keres, és nem-e lenne kedvem hozzá. Megkérdeztem tőle, hogy a feleségétől nem kap-e meg mindent, azt mondta azzal nincs baj. Majd megkérdeztem, hogy nem szégyelli-e magát, hogy ezt akarja tenni a felesége és a gyereke háta mögött, erre valami kitérő választ adott, majd letiltottam.

Nem sokkal később jöttem el a boltból így már nem annyira kereszteztük egymás útját.

Nem is tudom, mi volt a gázabb, hogy rólam azt feltételezi, hogy a kapcsolatom mellett összejövök egy pocakos kopaszodó középkorú fószerral, vagy hogy ő ezt tök okénak tartotta. Mert amúgy ha a boltban szóba került mindig szépen és szeretettel beszélt a családjáról, és nem is volt egy korlátolt paraszt.

Ti ilyenkor szólnátok a feleségének? Én nem tudnám szétverni a házasságát mint harmadik ember, de az is egyértelmű volt számomra, ha nem velem akkor mással félrelép, csak az alkalmat várja, és a szerencsétlen nő minden éjjel úgy fekszik majd le mellé, hogy semmit nem sejt. Akkor már jobb lett volna ha tud róla, és van lehetősége otthagyni.



2021. ápr. 26. 19:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen esetben bár a becsület ez diktálná, de ha bízik és szereti a férjét, akkor a történetben ki tudná csavarná a férfi a dolgokat úgy, hogy te legyél az aki próbált belerondítani az ő házasságukba. A férfi meg az áldozat.


Szóval szerintem nem ér ennyit a történet.

2021. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
A magadfajta nők miatt nem mer sok pasi ismerkedni, és ezért van sok nő egyedül.
2021. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Eszembe se jutna szólni. Sose tudhatod mi van a háttérben. Lehet az asszony is csalja. Én ilyenekbe nem megyek bele, ő dolguk.
2021. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Én egy vadidegen nőtől kaptam egy üzenetet .Társkeresőn "találkozott "a férjemmel. Képernyőfotóval bizonyítva. Nem sok magyaráznivaló volt a dolgon.
2021. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
40%
Szó sem lehet róla hogy én belerondítsak egy lehet hogy jól működő családba!
2021. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem az én dolgom ítélkezni.
2021. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%

"Nem is tudom, mi volt a gázabb, hogy rólam azt feltételezi, hogy a kapcsolatom mellett összejövök egy pocakos kopaszodó középkorú fószerral, vagy hogy ő ezt tök okénak tartotta."


Férfiként írok,hogy nőként mit tennék:

Mindkettő ugyanolyan gáz,de én nem szólnék bele(kivéve ha zaklatna szó szerint)ha úgy van megírva a forgatókönyv,hogy le kell buknia,akkor le fog.

2021. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
12%

"Nem is tudom, mi volt a gázabb, hogy rólam azt feltételezi, hogy a kapcsolatom mellett összejövök egy pocakos kopaszodó középkorú fószerral, vagy hogy ő ezt tök okénak tartotta."


Miért, kinek hiszed magad kérdező? Csak egy eladó vagy egy pénzmosó albán pékségben.

2021. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
És mégis több tartás van benne, mint a legtöbb átlag emberben.
2021. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

8-as, egyetemista vagyok, ez egy diakmunka volt de köszönöm a tiszteletet.

És ha csak egy eladó lennék valóban akkor se érdemli senki ezt a fajta lekezelést, ez a te szegénységi bizonyítványod.

2021. ápr. 26. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!