Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiderült, hogy a férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi akivel randizgatok nős. Természetesen szakítottam, de nem tudom, elmondjam-e a feleségének? Ti elmondanátok? Feleségek, ti akarnátok tudni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:33
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
79%

ne keresd a bajt.

felejtsd el.

a végén te lehetsz a rossz.

előnyöd nem számithat belőle hátrányod viszont igen.

2013. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod hogy a csávó nagy játékos, akkor igen, mondd el. Én szeretném tudni. De legyél megértő, és bizonyítékokat is vigyél magaddal. Készülj fel a legrosszabbra. Ne támadásként vedd ha veszekedni kezd veled. Kitartást bárhogy is végződik. majd írd meg!
2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
58%

Elmondanám.

Gondolj bele. Te feleségként nem szeretnéd tudni, ha a férjed más nőkkel randizik?

Bizonyítékokat vinnék én is.

Szegény feleség :(

2013. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%
Fiatal koromban én is jártam így, háromszor is, mindannyiszor elmondtam és nem bánom. Ma már feleség vagyok, de igenis szeretném tudni minél hamarabb, ha a férjem ilyeneket csinálna.
2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
63%
Ne szólj bele. Szeretnem tudni, de nem a szeretotol, hanem a férjemtol.
2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
26%
lehet a feleség is hibás.
2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
83%

ne szólj! gyakorlatilag idegen vagy, kívülálló, tulajdonképpen nincs közöd hozzá.

a magad részéről jól döntöttél, tiszta lehet a lekiismereted, a saját dolgukat meg bízd rájuk, ne folyj bele.

2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
64%

Múltkor fordított helyzetben minden nő azt, írta, hogy amit nem tud az ne,m fáj.

Szóval ha ők egy nőnek azt tanácsolják ne mondja el ha csalja a férjét akkor te se mond el.

2013. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
67%

" tulajdonképpen nincs közöd hozzá. "


Ezt komolyan gondoltad, hogy igazából nincs köze ahhoz, hogy kikezdett vele egy nős férfi?

2013. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
23%
Én nem akarnám tudni. 22N
2013. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!