Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugye ez teljesen normális és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez teljesen normális és csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Férjemmel a múltban voltak bizalmi problémáink. Majdnem megcsalt, azóta bizalmatlan vagyok vele.

Minden este eljár vásárolni a gyalog 10 percre lévő boltba. Mindig 1 órára megy el. Azt mondja, sokáig nézelődik.

Ma viszont már nem bírtam tovább, követtem (tudom, nem szép dolog, de nem nyugodott a lelkem).

Nem csajjal találkozik, de vásárlás után megáll és cigizik, alkoholt iszik és filmet néz a telefonján.


Igazból azzal van problémám, hogy reggeltől estig dolgozik, alig tudunk együtt lenni. Max annyira, amíg együtt levisszük a kutyát. Én a helyében sietnék haza a feleségemhez, hogy legalább együtt lehessünk lefekvés előtt. De az 1 órás útból fél óráig áll az utcán. És ezt minden nap.


Én vagyok hülye, hogy ezt eltúlzom? Ne szólogassatok be lécci, így is zaklatott vagyok.


2021. máj. 17. 21:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy pl egy másik nővel csetel?
2021. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De, de ezt nem tudom kideríteni. Jaj most megint idegeskedhetek
2021. máj. 17. 21:35
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mértnem tudod kideríteni?
2021. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát hogy? Kitörli, ha igen. Van már olyan rafinált.
2021. máj. 17. 21:37
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Menj vele, pl holnap.

Ha csaj tudja mikor írhat, nézd meg a pasi reakcióját amikor csippan a telefon.

2021. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Én a helyében megbeszélném a csajjal, hogy csak akkor írjon, ha én is írok.


Tegyük fel, nincs csaj a dologban. Akkor is aggódnom kellene, hogy így eljárkál és mást mond róla?

2021. máj. 17. 21:42
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Az én élettársam beáll az udvarra kocsival, aztán főzős videókat néz 20 percen keresztül. Ha nekem van olyan kemény napom, én is ucsorgok még lenn, hogy ki tudjon szállni belőlem a feszkó, mielőtt találkozom a kedvesemmel, különben lehet, hogy sárkány lennék! 😅

Szóval van ilyen, bár lehet, hogy nálatok nem ez a helyzet, de ezt csak te tudod kideríteni! 🤷🏼‍♀️

2021. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Menj vele egy pár napig, mit veszthetsz?

Lehet csak plolyan haverral csetel akit nem bírsz, vagy szokott találkozni egy haverjával.

2021. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de én vizuális vagyok és szétröhögtem magam. Látom ahogy a tesco oldalát támasztja miközben sörözik és cigizik és nézi a barátok köztet


csóri hát mit teszel te vele otthon? :D

2021. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

9

Lehet a kérdező szexuálissan szétszedi a pasit, az meg nem bírja az iramot:)

2021. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!