Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti erről mit gondoltok? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit gondoltok? Ez furcsa szerintetek vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés

Már házasok vagyunk és a közeljövőben szeretnénk babát.

Ha látok pl. az utcán babát,akkor nem mindegyik szokott tetszeni,persze van hogy olyan igazán aranyosat látok,akkor elmosolyodok stb,hogy ha majd nekünk is lesz.

De nem tudok ezekre a babákra úgy nézni,úgy értem persze aranyosak,de nincs az az érzés,hogy jajj de cuki vagy ilyesmi,mert ugye nem az enyém és ilyenkor én nem tudom azt átérezni,mint akié.

Belül viszont érzem,ha nekem lesz,akkor azt nagyon fogom szeretni,mert az a miénk lesz,de idegenére vagy ismerősére nem tudok úgy nézni.


Ez fura?


2015. jún. 16. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A saját gyerekednél ott van a tudat, hogy a tiéd, plusz rengeteg oxytocin szabadul fel pl szülésnél, így nálatok valószínűleg hamar kialakul majd a kötődés. Vannak csúnya babák, bár a szüleiknek ők is szépek.
2015. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es a válaszodat.:)
2015. jún. 16. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha otthon, vagy az öledben, karodban, nyakadban van a sajátod, - nem lesz annyira érdekes, hogy több ilyen is van a világon! :)
2015. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mumusan ***** válasza:
Én is így voltam. Sőt a mai napig se tetszik minden baba. De az én Kisfiam a legszebb ;)
2015. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a bátyám olyan egy ronda kisbaba volt, hogy rendesen sokkoltak a fotói...

Csúcsos fej, mintha az egész arca el lett volna csúszva, ráadásul akkora fülei voltak, mint maga a feje.

Kikupálódott!

Amúgy a babák közt a legcukibbak a fél év körüli hajasbabák. Azok csodaszépek!

2015. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhes, szülő, szoptató nő nem működik racionálisan. Olyan hormonális hatások érik ilyenkor a szervezetet, amik teljesen átalakítják a gondolkodást, az érzelmeket.

Én például végletesen racionális vagyok, de terhesen egy reklámon is képes voltam elérzékenyülve bőgni. (Nem vicc.)

Szüléskor, szoptatáskor irdatlan mennyiségű oxytocin szabadul fel, attól még egy orangutánkölyköt is csodálatosnak látnál. Egyszerűen így vagyok programozva - biológiailag.

2015. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!