Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha féléves viszonya volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féléves viszonya volt a férjemnek és a másik nőt választotta, van esély arra hogy megbánja a döntését és visszajön?

Figyelt kérdés

18 évig voltunk házasok van egy lányunk. A házasságot ketten rontottuk el ezt tudom, látom a saját hibáimat és az övéit is. Nem kifogást keresek és nem lecseszést várok hogy én hol rontottam el, ez a kérdés szempontjából lényegtelen.

Kérem olyanok írjanak, akiknél volt egy ilyen törés/válás a házasságukban, de a férj megbánta és vissza akart jönni. Mi történt, hogy alakult azóta, visszaengedtétek vagy sem, mi lett veletek azóta?


2021. jún. 1. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Nincs!

Ha elrontottátok a kapcsolatot, a másik mellett boldog a férjed, akkor már cseszheted. Minek menne hozzád vissza, soha nem lesz olyan a dolog, mint kezdetekkor, a sok vitáta, stb-t nem felejti el ő sem.

Késő bánat. Ott fog maradni, hamarosan kopog az ügyvéd az ajtódon a válással.

2021. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A válást már beadtuk. Neked saját tapasztalat amit írtál?
2021. jún. 1. 14:05
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltam ilyen szituban, de azt gondolom, hogy ha köztetek már rég nem volt jó a dolog, a másik nővel viszont boldog akkor nem fog visszamenni.
2021. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az a véleményem, hogy nincs menthetetlen kapcsolat, de mindkét fél kell, hogy akarja, hogy működjön.


A férjed hogyan áll hozzá, mit mond? Nincsenek kétségei, egyértelműen az új nőt választotta?

2021. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem nem kéne ilyen házasság, fel évig csalt és el is hagyott és még visszavarnad? Ismerek hasonló történetet, válás lett a vége, mert jött egy újabb nő... Engedd el ezt a történetet.
2021. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját tapasztalat, hanem ismerős; ott hagyta családját fiatal szöszi miatt. Szerelmes lett a drága. Miután minden vagyonából kiforgatta, megpróbált visszamenni.

Egyébként, ha vissza is térne, nem lenne már jó.

2021. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

4: úgy tűnik nincsenek kétségei, boldognak látszik ha jön a gyerekért

igazából azt hiszem már nem is reménykedem az újrakezdésben, de mégis jólesne a lelkemnek olyat olvasni, hogy valakinek sikerült

2021. jún. 1. 14:28
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Inkább olyat olvass hogy utána talpra állt a feleség és ő vokt boldog, ismét szabad, kiteljesedett stb
2021. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8: olyat nem is láttam még szerintem

persze lehet nem a gyakorin kellene olvasgatnom :)

2021. jún. 1. 14:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van ilyen, mint amit a 8as írt, nagyon sokaknál. Nekem családon belül két olyan megcsalós eset is volt, hogy a feleség utána sokkal boldogabb volt, mint a csalfa férjjel. Tudom most nagyon borúsan látod a dolgokat, de ne arra apellálj, hogy visszajön a férjed. Elég szánalmas és értelmetlen is, te is tudod. Légy erős és zárd le ezt magadban. Ha vissza is jönne, mindig tudnád, hogy csak kényszerből jött hozzád mert nem jött össze a másik nővel. Fel a fejjel, keményítsd meg magad!
2021. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!