Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodni vágyó nők és férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodni vágyó nők és férfiak! Hány évesen szeretnél megházasodni (ideális esetben)?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nő vagyok, legalább olyan fontos, hogy stabil kapcsolatban kerüljön sor az esküvőre hosszabb együttélés után, mint az, hogy hány éves vagyok. Jelenleg 27 vagyok, 1,5 éve van társam,33-34 éves korom körül szeretnék házasodni vele, ha megéljük közösen.
2021. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Férfiként mai eszemmel 50 :D
2021. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nőként ha lesz olyan, akihez hozzámennék, akkor 25-28. Szeretnék gyerekeket is, úgyhogy ezért ezt tartanám ideálisnak.
2021. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg 25 évesen fogok, és ezt pont ideálisnak tartom.

25-28 éves korban szerettem volna, 30 éves korom előtt szeretnék gyereket.

Persze az elsődleges szempont, hogy egy ezekre már megérett kapcsolatban, ezekre már egyénileg is megérve jussunk ide.

2021. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
No vagyok, 28-29 éves korom körül, 30 éves koromra szeretnék túl lenni az első gyerek születésén, ezért ez a terv. Ha közben szétmegyünk esetleg a párommal, akkor kb 2-3 évvel az összebútorozás után tartom időlegesnek.
2021. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

No vagyok es soha

Nem nekem talaltak ki a hazassagot

2021. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor akartam férjhez menni ha megtalálom azt a férfit, akivel tényleg nagyon összepasszolunk. Inkább ez volt a fontosabb, mint a kor. De valamiért mindig úgy kêpzeltem, hogy 1-2 év kapcsolat után, legkésőbb 25 éves koromban házas leszek.

Régóta tudom, hogy gyereket soha nem akarok, szóval az egyáltalán nem volt szempont.

Össze is jött a dolog, 24 évesen ismertem meg és jöttünk össze a férjemmel, elég hamar megkérte a kezem, és 1,5 év után házasodtunk össze, még 25 voltam akkor:)

Idén leszünk 10 éves házasok:)

2021. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, most nincs senki (talán egy darabig nem is lesz), szeretném, hogy megismerkedés és az eljegyzés/házasság között elteljen néhány év, úgyhogy olyan 30 körül reális talán. De nem a kor a legfontosabb, hanem az ember (főleg, hogy gyereket se szeretnék, így nem hajt a tatár :) ).
2021. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Én 28 évesen szerettem volna férjhez menni, de még nem sikerült sajnos. Akivel el tudtam volna képzelni, az elhagyott. 32 éves leszek és lemondtam a házasságról.
2021. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24-25... hmmm, akkortájt szakítottam az exemmel, a párom pedig nem házasság-párti, úgyhogy... ez van :D
2021. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!