Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez jelent "valamit" egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent "valamit" egy házas férfinél vagy csak kedves?

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerem, de sosem beszélgettünk nagyon. De megfigyeltem hogy ha ránézek akkor mindig mosolyog rám és addig néz amíg el nem kapom a tekintetem. De van hogy a szemem sarkából még látom hogy figyel. Nem tudom lehet-e ez annak az oka, hogy nemrégiben látott rövidebb szoknyában kiöltözve, és nem szoktam ilyen ruhákban járni. Amúgy fiatalabb vagyok nála sokkal, de nem tudom hány éves.

Szerintetek jelent valamit, vagy csak kedves?


2021. jún. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak kedves.
2021. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem jelent!

Még ha tetszenél is neki, sem feltétlen fog közeledni. Ha közeledik, sem biztos, hogy akar bármit. Ha akar valamit az a legtöbb esetben csak szex, akkor is, ha ígérget. Ne menj bele ilyesmibe, mert nagyon megszívod..

2021. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy tetszel neki, és tudja, hogy elepedsz utána. Pont.

Attól, hogy valaki házas, nem lesz vak. Neki is legyezgeti a hiúságát, hogy bejön egy fiatal pipinek.

De ez nem jelenti azt, hogy farokfelvágva rohan válni miattad, sőt az se biztos, hogy meg akar fektetni. Ez már másik kérdés, hogy ő mennyire hűtlen típus.

2021. jún. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!