Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a párod a munkahelye által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod a munkahelye által tudna kedvezményes hitelt felvenni, viszont a ház csak az ő nevén lehet, akkor belemennél?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 21:12
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És ő is fizeti. Egy fillért nem adok bele.
2021. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha ő fizeti, különben nem..úgy nem érné meg, ha én is adok bele de bármikor kidobhat onnan. 22F
2021. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha ő fizeti, és mellette természetesen mindent ugyanúgy, ahogy eddig. Értem itt a közös költségeket, amibe a hitel nyilván nincs benne.


AMúgy mennyire kedvezményes az a hitel? Nem csak kibúvót keres, hogy ne legyen közös házatok?

2021. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
3%
1. és 2. De ugye azon nem fogtok csodálkozni, ha ezen indokkal a srác meg gyereket nem akar veletek, mondván minek, ha leléphettek vele? >:)
2021. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ közös vagy külön kasszán vagyunk-e.

Közös kasszánál nem.

Külön kasszánál talán.

De akkor sem igen. Mert esetleges váláskor semmim nem lenne, mehetnék üres kézzel csak a ruháimmal az utcára, albérletbe, kezdhetném előlről az egészet nulláról. Míg neki meg ott lenne a kész lakás. Amit azért hiába fizetett egyedül, könnyebb volt hogy ketten fizettük mellette a rezsit. Mint nekem majd újra kezdve.

Persze, ne a válás gondolatával induljon az ember egy házasságban közös lakásvásárlásba..de sajnos mindenre gondolni kell. Sosem lehet tudni mit hoz a holnap.

2021. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
51%
Ha házasok vagyunk, akkor lazán. Max egy ügyvéddel íratnék róla papírt, hogy vállalom a ház részletfizetésének egy részét vagy valami.
2021. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

#4: Csak nem gondolod, hogy nem seg.ghülye nő fizeti más házát?

A kis aranyásó passi millákat akar legombolni a nőről.


Vegyenek közösen házat, ha komoly a kapcsolat.

2021. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
97%
4-es, a kettes válaszoló férfi, te analfabéta.
2021. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, ne a válás gondolatával induljon az ember egy házasságban közös lakásvásárlásba."


Milliókról van szó. Azért nincs az a szerelem, amiért ebbe belemennék ebben a formában. Balek nem vagyok.

2021. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
94%
#4 értem. A párom hajlandó nekem gyereket csinálni ha fizetem a háza felét. Csúcs ajánlat 🔝😂😂
2021. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!