Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiként ez mennyire igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ez mennyire igaz, hogyha szexuálisan vonzó (volt) a 40-50-es anyósod, akkor a feleséged is vonzó lesz középkorú nőként még?

Figyelt kérdés
Főként idősebb férfiakat kérdezek hosszabb házasságból, hosszabb élettapasztalattal. Szóval hallottam ilyet, hogy ha fiatalon együtt vagy egy nővel, aki most vonzó és vele tervezel megállapodni, akkor nézd meg az anyját, hogy ő vonzó-e így 20-30 évvel idősebben a párodhoz képest. Mert a nők az anyjukra ütnek és akinek az anyja 40-50 évesen is jó nőnek számít, nagy eséllyel ő maga is jó nő lesz még 40-50 évesen is ajd. Ebben mennyi igazság van?
2021. jún. 25. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, a nők nem feltétlen ütnek az anyjukra. Külsőleg és jellemben is ég és föld lehetnek.
2021. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám 43-45 évesen már kész öregasszony volt, foga se volt, a protézist nem bírta hordani, a haja erősen őszült, 50 éves korára már teljesen szürke volt.

Én most vagyok 43 éves, szerencsém van, mert nekem a terhesség alatt se mentek tönkre a fogaim, valószínű mert végig vitamint szedtem. Én kifejezetten jó nőnek számítok, tetszem elég sok korosztálynak, de meg vagyok elégedve magammal, sokkal jobban mint fiatalabb koromban, mert túl sovány voltam és most végre rám jött néhány plusz kg, de még így is vékony vagyok, csak van végre mellem, fenekem. Én szerintem inkább nagymamámra ütöttem külsőre, neki negyven évesen 20 év körüli fiai voltak és a testvérüknek nézték az anyukájukat mások, annyira fiatalos volt.

2021. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetikailag szerintem nem helyes az állítás. Az én lányom sem rám hasonlít. Én barnább bőrű vagyok, alacsony,széles csontú, kerek arcú, de a lányom a férjemre hasonlít, ő meg vékony fehérbőrű szeplős stb., olyan mint egy ázsiai, az én lányom is így néz ki.
2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as, én is inkább apukám vonala vagyok, apai nagymamám és apukám is nagyon sokáig fiatalos volt. (2-es)

A kislányom is nagyon hasonlít a férjemre, bár a vékonyságát tőlem örökölte, az arca inkább apja, a haja szintén az enyém.

2021. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Láttam én is a műsort. Teccett. Robi lágyul! 😊 Lassan feminista lesz! 😏👌


Nekem idősebb volt a komoly kapcsolatom, konkrétan 6 évvel volt csak fiatalabb anyámnál. Amikor először talákoztak 37 és 43 évesek voltak. A pasim olyan kölykös volt, nem látszott rajta a kor, az anyukám meg olyan anyukás. Nem csúnya, nem kövér, nem öreg, csak olyan anyukás, akinek felnőtt gyerekei vannak. Régen valahogy idősebbnek tűntek az emberek mint most. Nem tudta volna róla levenni milyen leszek mert egyáltalán nem hasonlítok rá, ő szőke, kékszemű, nagyon fehér bőrű és teljesen más testtípusa van. Én sötét hajú, szemű. Arcvonásokban se hasonlítunk.

2021. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Barmelyik felmenőnkre hasonlíthatunk,vagy egyikre sem. A tulajdonságaink,intelligenciánk,természetünk sem törvényszerű,hogy szüleinkhez hasonló. És ennek nagyobb jelentősége van mint a külsőnek.
2021. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mérvadó. Anyukám fiatal korában gyönyörű volt, de nagyon hamar megöregedett. Én nem vagyok annyira szép, mint ő volt, de sokkal fiatalabbnak látszom a koromnál.

74N

2021. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi hárman vagyunk lánytestvérek, anyai ágon jelen van a lassú öregedés, mondhatni milfes kinézet, ami viszont elhúzódó testi éréssel járt együtt, ez nekem és az egyik nővéremnek bejött, mindkettőnknek sokáig maradtak meg a tejfogai és későn kezdtünk menzeszelni, viszont évekkel fiatalabbnak nézünk ki a valódi korunknál, pedig nem vagyunk se alacsonyak, se babaarcúak. Anyám hatvan éves, de simán ötvennek tippelik, rólam se mondja meg senki, hogy elmúltam harminc. Nagymamámat szintén tíz évvel fiatalabbnak nézik.

A másik nővérem nem nyert ezen a genetikai lottón, akik nem ismernek azt hiszik ő a legidősebb testvér, pedig ő a középső. Ő se néz ki rosszul, csak annyinak, amennyi.

Szóval nálunk ilyen vegyes az eredmény, vagy örökli valaki a fiatalítós géneket, vagy nem.

2021. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye felfogás..


Ismerek olyat, aki 26 évesen szétfolyik.. Vékony lábai vannak, semmi fenék, mellek, csak a vastag felsőtest, karok.

Arcra se szép, kimondottan csúnya. Az anyja viszont 50-55 körüli, vékony, jó alakja van, fiatalosabb mint a lánya.


Egy munkatársam is jobban néz ki mint a lánya. A nő 3 gyereket szült, de nem lóg semmilye. Kicsit dundi, de jól néz ki, az arca is szép.. A lánya viszont 1 gyerek után elhagyta magát. Nagyon kövér, a hasa csúnya, tele van striákkal mindenhol. A lány olyan 25 körüli lehet.


Van olyan rokonom akinek az anyja olyan mint egy boszorkány, a lány viszont szép. A legtöbb nő amúgyis inkább az apjára hasonlít..


Tehát ez a nézd meg az anyját dolog baromság.

2021. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!