Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkahyi flört házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahyi flört házasként szerintetek belefér?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, akit amióta ismerek, tartja a 3 lépés távolságot mindenkivel. Jó csapattag, de neki a munkahely munkahely, elég tartózkodó alapvetően. Nős, családos, ez a kisugárzásán is abszolút érződik, hogy nem a kikacsintgatós típus, hanem neki ez a családapa a főszerep. Amin meglepődtem, hogy irányomba mostanában megváltozott. Minden (olyakor béna) viccemen nevet, nagyon kedves és közvetlen lett velem, néha odajön beszélgetni, egyszer-egyszer kétértelmű megjegyzéseket tesz vagy finoman flörtöl, ami totál meglepett. Ha meglát, egyből felkapja a fejét és próbál valami kontaktot tetemteni.

Igazából mostanra ez oda-visszamegy, de alapvetően csak finoman, semmi durva nyomulás vagy túl egyértelmű jelek. Nyilván sem ő, sem én nem akarok ebbe többet gondolni, vagy továbbvinni komolyabb irányba.

Csak elgondolkoztam, hogy vajon az ilyen jellegű flört a legtöbb embernek belefér-e? Mármint ha tudnád, hogy a férjed/feleseged a munkahelyen "crushol" egy másik nőt/férfit (tehát az átlagnál jobban tetszik neki valaki, vonzódik hozzá) az zavarna-e téged?

Engem személy szerint nem, amíg ez a munkahelyen marad, nem történik testi kapcsolat, és magánéletbe sem viszik ki (tehát nem chatelnek, találkozgatnak stb). Épp ezért rosszul sem érzem magam miatta. Érdekel, hogy mi erről mások véleménye :)



2021. júl. 14. 22:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
59%
Egy baromi idegesítő csaj lehetsz, de nyugi, erre a flörtpartnered is hamarosan rá fog jönni.
2021. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
60%
Régen rossz, ha ez kell az egodnak, hogy családos emberek legyezgessék :/. Egyrészt persze jólesik az ember lányának akár idegenektől is a visszajelzés, mégis a stabil önbizalomhoz önmagunkba kell nézni és úgy dolgozni rajta, azon még egy nagyon tökéletes, mézes-mázas kapcsolat sem segít, max ideig-óráig. Házas férfiakat “használni” erre meg egyenesen undorító. Ha neked ez az ego dolog tényleg ennyire külső tényezőkön múlik, mint hogy látod mások szemében hogy kívánnak, akkor biztosan van egy csomó szingli, akivel ismerkedhetnél…nagyon vékony a határvonal az “ártatlan” csevely és a megcsalás között, màr csak azért is, mert mindenkinek más az ami már nem fér bele. Nekem is volt hasonló szitu, a párom munkahelyén csak nők voltak akkoriban, még kicsit rosszul is érezte magát, hogy alig talál beszélgető társat. Majd jóban lett az egyik kolleganővel, aki hasonló korú és érdeklődésű. Eleinte még örültem is, aztán mikor otthon is vele chatelgetett, már annyira nem. Nekem ez már nem fért bele, meg is jegyeztem, aztán abbahagyta. Persze semmi nem volt köztük, a munkahelyre meg nem láttam be, de nekem amit te mondasz, az már sok lenne feleségként.
2021. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez émg az átlag embernek is teljesen oké. Csak élményeket szereztek, kapcsolatot építetekn
2021. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel óvatosan. Én is nagyon kedves voltam egy kollégával, azt hittem ebben semmi nincs. Aztán pár hónapra rá odajott, hogy ő szerelmes lett belém és elvalna.Na hát kétszer meggondoltam utána, hogy egyáltalán kedves leszek e valakivel ennyire, és viccelodunke. Mert ilyen durván is felremehet a sztori.
2021. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a kérdező nem bánná, ha "félremenne a sztori".


Azt tudjuk, hogy férje nincs, de vélhetően pasija sem.


Ez a legrosszabb fajta. Ártatlannak mutatja magát ("crush", vagy mi a lfasz), de valójában egy kígyó.

2021. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer,ha majd a te pasiddal fognak flörtölni így,majd belenézhetsz a tükörbe.
2021. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Na mi lett aztán kedves kérdező? :)
2022. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Semmi :) ugyanúgy megvan ez köztünk, tök jó munkakapcsolatunk van, de ennyiben maradt a dolog.
2022. jún. 1. 07:38
 39/39 anonim ***** válasza:
:)
2022. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!