Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkahyi flört házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahyi flört házasként szerintetek belefér?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, akit amióta ismerek, tartja a 3 lépés távolságot mindenkivel. Jó csapattag, de neki a munkahely munkahely, elég tartózkodó alapvetően. Nős, családos, ez a kisugárzásán is abszolút érződik, hogy nem a kikacsintgatós típus, hanem neki ez a családapa a főszerep. Amin meglepődtem, hogy irányomba mostanában megváltozott. Minden (olyakor béna) viccemen nevet, nagyon kedves és közvetlen lett velem, néha odajön beszélgetni, egyszer-egyszer kétértelmű megjegyzéseket tesz vagy finoman flörtöl, ami totál meglepett. Ha meglát, egyből felkapja a fejét és próbál valami kontaktot tetemteni.

Igazából mostanra ez oda-visszamegy, de alapvetően csak finoman, semmi durva nyomulás vagy túl egyértelmű jelek. Nyilván sem ő, sem én nem akarok ebbe többet gondolni, vagy továbbvinni komolyabb irányba.

Csak elgondolkoztam, hogy vajon az ilyen jellegű flört a legtöbb embernek belefér-e? Mármint ha tudnád, hogy a férjed/feleseged a munkahelyen "crushol" egy másik nőt/férfit (tehát az átlagnál jobban tetszik neki valaki, vonzódik hozzá) az zavarna-e téged?

Engem személy szerint nem, amíg ez a munkahelyen marad, nem történik testi kapcsolat, és magánéletbe sem viszik ki (tehát nem chatelnek, találkozgatnak stb). Épp ezért rosszul sem érzem magam miatta. Érdekel, hogy mi erről mások véleménye :)



2021. júl. 14. 22:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
36%

kérdező, etikátlan, amit műveltek, és te adod alá a lovat, mert az egodat balzsamozza.


sztem, ha tudod, h. családos, akkor tilos minden ilyenbe belemenni.

és nem, ez sem fér bele, ez is már megcsalás, nemcsak a szex az.


hiszen egy másik embernek ad le jelzéseket, h. bejön neki.


te meg ezzel visszaélsz, és bepörgeted.


szóval én a neje helyében megtépnélek, majd elgondolkoznék a váláson is.

2021. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
27%

másrészt, ha ezt megteszi a feleségével, megteheti veled is simán, ha összejöttök.


mert láthatóan morális gátak nincsenek benne.

és benned sem..

2021. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
21-es, miért a kérdezőt "tépnéd meg"? Nem ő fogadott neked hűséget, hanem a férjed. Te az a tipikus, Maónikasós tirpák nő lehetsz.
2021. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Öszintén szólva én azért írtam ki a kérdést, mert felmerült bennem, hogy kinél hol a határ. Ha rákeresel cikkekre a munkahelyi flörtről, csomó pszichológus is írja, hogy egy határig ebben nincs semmi, még jót is tesz az emberek önértékelésének, és pozitív irányba terelik a hangulatot. Ezt a példát tekintve, soha nem megyünk messzire. Soha nem érintem meg, nem keresem privát a társaságát, nem próbálok nagyon személyes vizekre evezni a beszélgetést illetően stb. Én még mindig azt mondom, hogy ezzel nincs gond. Sajnos volt olyan, amikor valaki mással tényleg komolyabbra fordult a dolog. Vele elég egyértelműen flörtöltem, privát is találkoztunk, volt, hogy a nap 24 órájában a telefonon lógtunk. Neki egy szar kapcsolata van, a gyerekeit imádta, de szerintem ezzel tartotta életben magát h fűvel-fával kavar. Ez azért nem zavart annyira, mert tudtam, hogy rajtam kívül még van jó pár a talonban, ha én nem lennék, talál mást. Mivel végül vele sem voltam hajlandó belemenni semmivel azok után, hogy egyszer összefutottam vele családostul, abból sem lett semmi komoly. De tanulságos volt.
2021. júl. 15. 18:14
 25/39 anonim ***** válasza:
De miért pont egy nős emberrel kell szórakoznod?
2021. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Ott hagytam magam. Itt nem szórakozok. Tényleg semmi hátsó szándékom nincs. Direkt sem akarok átlépni egy határt, tudatosan. Nem is akarom, hogy több legyen. Tudom, hogy ő sem, mert látom rajta, hogy ő is határt szabott. És szerintem ezzel így nincs baj. Két egymásnak szimpatikus ember, ha szigorúan veszed, hogy mi számít flörtnek meg vonzódásnak, akkor megvannak a jelek, de csak egy szinten, elfajulás nélkül.
2021. júl. 15. 18:52
 27/39 A kérdező kommentje:

Szerintem az is hozzátartozik, hogy az embernek jól esik, ha szeretik, ha vonzónak találják, pozitív visszajelzéseket kap, hogy ő egyébként egy vonzó személyiség/ember/nő v. férfi. Különösen, ha ezek a jelek olyantól érkeznek, akivel kölcsönös a dolog, tehát adsz az értékítéletére.

Szerintem ez nem fekete-fehér, hogy vagy tartom tőled a három lépés távolságot, mert foglalt vagy, és jelét sem adom, hogy (vonzó) férfinak tartalak, vagy ha pozitív jeleket küldök, akkor egyből az a célom, hogy megfektesselek. Szimplán jól esik adni vagy kapni ezeket a jelzéseket.

Ugyanúgy előfordul az ilyen néha olyannal is, aki nem foglalt, de nem jönnék vele össze. Az a baj? hogy ők könnyebben rákapnak erre, és egyből többet gondolnak bele a történetbe.



Mindenkinek van olyan időszaka amúgy, ami nehezebb, amikor kevésbé értékesnek hiszi magát, például az ilyen időszakokon ez még kicsit segíthet is lendíteni.

2021. júl. 15. 18:58
 28/39 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ezt meg is magyaráztad magadnak.


Remélem, egyéb kérdésekben önállóbb vagy, és nem kell az asszisztenciánk.

2021. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
vitaindító volt, nem segítségkérés :)
2021. júl. 15. 22:30
 30/39 anonim ***** válasza:
SZerintem még akár bele is férhet, csak ne fajuljon el csókig, megcsalásig stb
2021. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!