Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem megcsalt a szülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem megcsalt a szülés után! Volt ilyen mással is?

Figyelt kérdés

Mindent megtettem már a terhesség alatt is érte. Az állásomból is majdnem kirúgtak, de mindenhol ott akartam lenni, minden vizsgálaton, ha hisztis volt és hazaparancsolt, otthagytam a melót. Innen is respect a fönöknek, hogy nem csapott ki. Szülés után mindenben segítettem, föztem-mostam-takarítottam, felváltva voltunk a picivel. Edzeni is akart menni, azt is megoldottuk. Közben öt is dicsértem, meglepetésekkel készültem neki, közeledtem hozzá (amit mindig visszautasított).

2 hete fényderült mindenre. Már a terhesség elött volt egy pali aki tetszett neki a munkahelyén. Vele csalt meg a 6 hónapos baba mellett. Én se hittem, hogy van ilyen! A környezetemben az az általános dolog, hogy a nök örülnek ha hajat mosni van idö a pici mellett, nem még pasizni. Úgy képzeli mindenki, hogy ez kivitelezhetetlen. Nálunk a Tescós nagybevásárlások adták a keretet rá. 3-4 órára is elment, mert annyi boltba kellett bemenni, nem volt semmi egyikben-másikban. Benyeltem. Közben a palival kefélt. Söt, képzeljétek, a hazahozandó kaját online odarendelték a palihoz, hogy ne kelljen még tényleg bevásárolni. Amúgy ezen bukott le, reklamáltam egy valódi rendelés miatt amit haza kértünk és ott buktatták le, hogy volt más megrendelés is más címre ezzel a fiókkal.

Most azt állítja, hogy én mindent jól csináltam, neki magával van baja. Önbizalomhiány. És én hiába bókoltam neki, azzal úgy volt hogy nekem az a kötelességem és ki hiszi el? Biztos csak úgy mondom. Viszont jól esett neki, hogy az idegen, fiatal, jóképü bika dicsérgeti, hogy milyen jól visszanyerte az alakját.

Mit tennétek most a helyemben? Az anyja, aki eddig a fiának mondott engen, már bejelentette hogy ki leszek semmizve, egy lyukas cipöben fogom elhagyni a házat ha válni akarok. Megjegyzem, a pénz 80%-át én tettem bele.


2021. aug. 2. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom, hogy a feleséged vagy az anyja nagyobb paraszt. Neked respect, ne hibaztasd magad.
2021. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Én elhiszem, amit a feleséged mondott, ettől függetlenül nem maradnék vele. Láthatóan te egész más jellem vagy, nem illetek össze, az ilyen nőknek valók az önző, bunkó, nagyképű, nőket semmibe vevő férfiak.
2021. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
kitéáult a suna és nagyobbal tömette be?
2021. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem szoktam védeni a nőket, de ez nagyon mesedélutánosra sikeredett.
2021. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Mit tennétek most a helyemben? Az anyja, aki eddig a fiának mondott engen, már bejelentette hogy ki leszek semmizve, egy lyukas cipöben fogom elhagyni a házat ha válni akarok. Megjegyzem, a pénz 80%-át én tettem bele."


Mocskos utolsó perzóna !!! Bíróságon fellehet hozni hogy 6 hónapos csecsemővel csalt, ha a bíróban van egy kis emberség akkor ő fog nagyon porul járni !

2021. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudnak kisemmizni, én kivágnám a nőt,és ezt nőként mondom...
2021. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem kicsit kamuszaga van ennek a sztorinak.

Ha igaz, akkor én megnézném, milyen következményei lehetnek a válásnak, és az alapján döntenék.

2021. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
7. Üdvözlet a való életben, azért mert körülötted minden trendi egy burokban zárva a valóságban sajnos ilyen szörnyűségeket művelnek egyes emberek.
2021. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg nem kamu, akkor azért a válás előtt csináltatnék egy DNS tesztet, mert lehet nem is a tied a gyerek...Előfordult már párszor...
2021. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es teljesen jogos a feltételezés. Én is biztosan válnék. Igen ez a valóélet. De nem tudom az ilyenek hogyan tudnak még tükörbe nézni akár nő vagy akár férfi cselekszik hasonlóan. Ahogy mondani szoktam igaz hűség szinte már csak az alvilágban akad.
2021. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!