Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renny182 kérdése:

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok két gyermekkel és egy tönkrement házassággal.Próbáltam rendbe tenni de nem ment. Már csak a két gyerek miatt vagyunk együtt. Közben beleszerettem egy szintén két gyermekes férfiba akinek szintén tönkrement a kapcsolata de ők is együtt vannak. Pár hónapja el akartam költözni és a szerelmem is velem akart jönni új életet kezdeni majd az utolsó pillanatban meggondolta magát. Szakítottunk mert fájt hogy hazudott átvert.De nem tűnt el az életemből azóta sem. Könyörög hogy adjak még egy esélyt neki mert nem tud nélkülem élni. Bebizonyítja hogy most tényleg nem lesz gyáva csak engem akar. Ez a huzavona már másfél éve megy de én nem tudok hinni neki. Nem tudom mit tegyek. Szeretem de félek hogy most sem lenne másképp mit ezelőtt.Azt sem tudom mit akar még tőlem? Míg nem vert át sokszor találkoztunk, randiztunk de azóta csak smsek vannak semmi más. Mégis folyamatosan keres nem akar elengedni
2021. aug. 25. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hagyod ott a férjed? Miért menekülnél egyik kapcsolatból a másikba? Miért csak akkor hagynad el a ferjed, ha osszejossz az uj pasival?
2021. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. válj el


2. zárd le a szeretőddel


3. nyiss új fejezetet


azt gondolom, a szeretődre nem számíthatsz, gyáva pöcs, és csak kihasznál.


most csak a gyerekeidre figyelj.

2021. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak. Én is úgy gondolom ahogy te is írtad csak nem értem ha nem fog lépni soha miért nem hagy békén. Kihasználni igazából nem tud mert nem kap tőlem már semmit nem találkozunk csak írogat és könyörög. Ezt nem értem hogy miért mikor találhatna magának olyat akivel találkozhat akkor amikor akar azt csinálhat vele amit akar. Miért nem enged el?
2021. aug. 26. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert téged szeret.

Ja, nem. De te ezt szeretnéd hallani

Ha téged szeretne, előbb elválna a feleségétől, csak utána menne hozzád könyörögni.

Így csak próbálkozik, hátha... Ha téged zavar, miért nem tiltod le a francba?

2021. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy majd ha küld fotót a házról/lakásról amit kibérelt hogy egyutt fogtok elni, akkor talán hiszel neki.
2021. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam, hogy írd meg neki, hogyha elvált, akkor beszéljetek róla, hogy legyen-e folytatás. Addig ne keressen.


Te amúgy már elváltál?

2021. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!