Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apás szülés után miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apás szülés után miért nem kívánod a feleséged?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy az apás szülés után nem kívánja a férj a feleségét.


Nem értem, hogy miért van ez.



máj. 10. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Mer akárki akármit mond nem épp gusztusos...
máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, de megértem. Mikor szültem a férjem bent akart lenni. Neki nincs ilyen gondja. Mondjuk ő elég elvont. :))) Láttam már pár szülős videót cenzúra nélkül. Hát valami szörnyű látvány, eleve hemofóbiám van… Gondold el, ha a pasinak is hasonló fóbiái vannak milyen trauma lenne neki.
máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindkét gyerekünk születésekor bent voltam. Semmi gusztustalan nem történt,sőt.Azóta is ugyanúgy szeretem a feleségem. Szóval ezt én sem értem.
máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Bent voltam, ugyanugy felall es beleverem az asszonyba mint elotte
máj. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy bent van-e a szülésnél. Nem a látvány miatt. Hanem a tudat, hogy ott kijött egy gyerek. Vagy hogy anya lett.

Sok férfi nem képes egy anyára nőként tekinteni, és teljesen mindegy, hogy a saját felesége szülte meg a saját gyerekét.

máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
#4, egy kicsit szebben is fogalmazhattál volna!
máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ilyenkor nem a látvány a döntő, hanem a pasi érzelmi érettsége. Hogy képes legyen a nőt IS és az anyát IS látni a párjában, mivel hogy ő tette anyává, az ő gyerekét szülte meg.
máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell általánosítani, mert van, akiknél nem lesz gond apás szülés után sem a kapcsolatban.

Viszont van, ahol igen. Nagyon tabusított téma ez: a férfiak felé társadalmi elvárás lett, hogy legyen bent és ha rosszul éli meg, akkor egy sz@r ember lesz egyből.

Nőként írom, hogy ez nem jogos. Megrázó látvány tud lenni a szülés, én nőként sem nézném végig más nő, pláne szerettem szülését.

Szerintem nem kéne ezt erőltetni és nem kéne megbélyegezni azt az apát, aki nem akar bemenni.

máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
#8 értem amit írsz, de mégiscsak a saját gyerekének a születéséről van szó. Ha nekem a férjem ezt mondaná, úgy érezném hogy magamra hagy egy ilyen helyzetben, mert nekem nincs választásom, ott kell lennem, végig kell csinálnom. Neki csak ott kellene lennie és támogatnia, a neheze úgyis a nő feladata.
máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

#9

Oké, nem vagyunk egyformák. Engem egyáltalán nem zavar, hogy párom nem akar bent lenni.

Én se nézném végig a vakbélműtétjét. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret vagy hogy rossz apa lesz.

Amúgy kívülállóként szerintem érzelmileg legalább olyan sokkoló a szenvedést látni (teljesen tehetetlenül, amíg a másik az életéért könyörög), mint benne lenni (legalább is nekem, de van, aki jól kezeli). Egyáltalán nem csak ott "áll"...

máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!