Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, akik azt mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azt mondtátok hogy soha nem fogtok megházasodni, és most mégis van feleségetek, mikor volt az a pillanat ,mikor úgy döntöttetek mégis?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mikor megismertem a feleségem. Az ő természete írta felül ezt a szabályt. Addig nem találkoztam a megfelelővel, ezért tartottam fölöslegesnek.
2021. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Par ev utan a jelenlegi parommal. Sok szempontbol jo a hazassag, igy ha beteg vagy barmi gond van ott tudok lenni es nem kivulrol figyelni...
2021. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Amikor felnottem hozza. De vannak, akik sosem nonek fel hozza, embere valogatja. Erett gondolkodasu, komplexusoktol mentes ferfit keress a korosztalyodban, ez a titka.
2021. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mikor leálltam a valóság talajára és nem a NAGY VÁGYÁLMOKAT kergettem.
2021. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem Őt. Sosem gondolkoztam házasságban, pedig volt több hosszabb kapcsolatom, sőt az egyik 15 évig tartott és közös gyerekünk is van. De amikor Őt megismertem, pár hónap után már tudtam, hogy Őt feleségemnek akarom. És így is lett. Nagyon jó döntés volt!
2021. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Érdekelt meg tud e változni a vélemény/érzés.

A barátom azt mondta felejtsem el ,hogy ő gyűrűt húz az ujjamra ,mert ő ugyan nem akar házasodni... de ezekből a válaszokból talán csak nem vagyok neki jó feleség alapanyag😅

2021. szept. 3. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam házasodni, de közel 10 év után mégis megtörtént (akkor már 3 eves volt a nagyobbik lányunk) Úgy voltunk vele, hogy aki 10 évig nem házasodik meg, sosem fog már.
2021. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Vagy csak találtál féltucat férfit, akinek változott a véleménye.

Ez nem olyan sok, főleg, hogy csak őket kérdezted.

2021. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vőlegényem sem akart sokáig házasodni. Amíg össze nem jött velem. Akkor már tudta velem akarja leélni az életét.


Egyébként igazad van. Ha te vagy az igazi feleségének akar.

2022. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!