Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lobbanthatnám fel újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lobbanthatnám fel újra a szerelmünket?

Figyelt kérdés

Nemrég lettünk szülők a férjemmel.

A szexuális életünk teljesen rendbe jött a baba születése után. Nagyon jókat szexelünk tényleg, és gyakran. De semmi intimitás nincsen köztünk. Ugye a baba miatt külön alszunk, így már elmaradnak az összebújások. Ha elmegyünk valahova nem adunk egymásnak elköszönéskor puszit. Valahogy nem érzem azt, hogy szerelem lenne köztünk. Minden szeretetünk a gyerekre irányul. Fel lehet ezt még lobbantani? Ha igen hogyan? Mit tegyek? Ha erről kezdek el beszélni neki, azt mondja, hogy szerinte minden rendben van, és hogy sok időm van agyalni. A házasságunkat mindig is én tartottam fent…



2021. szept. 14. 09:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
jézusom, komolyan kipateroltad a kanapéra a férjed? miért nem a gyerek alszik ott? neki teljesen mindegy lenne. amúgy meg, örökké így akartok élni? nappaliban a férjed? miért nem lehetett várni, ameddig nagyobb lakásba költöztök? ha meg erre nincs lehetőség, már bocs, de minek kellett a gyerek? nem normális élet, hogy a pár egyik tagja a nappaliba van száműzve a kanapéra
2021. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk is van kisgyerek. Ment külön szobába, ha kell átmegyünk hozzá. Sokat van fent ő is. Van hogy az anyja vele alszik éjjeltől, de velem fekszik le minden este.
2021. szept. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindig mindenki az alvásra hegyezi ki az intimitás meglétét vagy hiányát. Nem akkora ügy ám, hogy ki hol alszik, nem az a lényeg. Nektek most el kell fogadni, hogy megváltozott az életetek, család lettetek. Ehhez kell a párkapcsolatot is alakítani. Nem lesz pont ugyanolyan vele, mint a gyerek előtt, miért lenne? Most már szülők is vagytok. A másik, miért fogod a gyerekre, hogy elköszönéskor nem pusziljátok meg egymást? Annak a gyerekhez mi köze?? És ha a házasságot mindig is te tartottad fent, és ez neked mindig is oké vokt, akkor őszintén nem értem, a kérdés. Akkor ez továbbra is a te dolgod, a férjed semmit nem fog tenni. Ezeket kellene végiggondolni szerintem.
2021. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!