Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nő gondolhat más férfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nő gondolhat más férfira?

Figyelt kérdés

Ne legyünk állszentek, olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már évek óta (4év+) együtt vannak a párjukkal.

Tudom, ha nem jön lehetőség, könnyű hűségesnek maradni, könnyű nem gondolni másra. De mi van, ha jönnek a nagyszerűbbnél nagyszerűbb jelentkezők, pl. Érzelmi és fizikai síkon is full egymásra lennénk hangolódva... Nem volt koztunk semmi, de felmerült bennem, hogy ez vajon más nőknél is előfordul? Ilyen esetben egy párkapcsolatot lehet hogy lezártam volna annó. Viszont ez már házasság.


2021. szept. 25. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolhatna, de gondol...

Viszont ha nálad jönnek a nagyszerűbbnél nagyszerűbb jelentkezők, nem csak egyszer belebotlasz olyanba, akkor ott már komoly gondok lehetnek a házasságban.

Én 20 év alatt két olyan férfivel találkoztam mindössze akivel képes lettem volna megcsalni férjem.

Négy évnél meg...még nagyban észre sem vettem, hogy létezik más férfi is férjemen kívül.

2021. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne gondolhatna. Az a kérdés, hogy tesz -e is. Én 2-3 éves kapcsolatban nem is házasodtam volna. Ha te megtetted gondolom megtaláltad az igazit. Egy kis szexuális vonzalom ezt nem írhatja ölül, ha meg igen, akkor a kapcsolatoddal eleve baj van.
2021. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1, nem csalnám meg. Tisztelem a férjemet. Pont ezért is zavar, hogy más férfira gondolok.
2021. szept. 25. 20:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Álmodozni szabad. Álmodozni!
2021. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3-as Ha tiszteled, akkor miért engedsz érzelmileg közel más férfit? Olyan könnyű azt mondani, hogy nem, neked mégsem megy.
2021. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, amíg csak néhanap gondol másra, mert meglátott valakit, aki bejön neki. De ha mondjuk ez állandó lenne és felhozná, hogy bezzeg én meg rossz vagyok amahhoz képest, az zavarna. 31f
2021. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna más férfira gondolni, igaz, még csak 6 éve vagyunk együtt, de még csak a gondolatot is árulásnak, megcsalásnak érzem. A férjem, a legjobb barátom, a fiam apja, a támaszom, a megnyugvásom - nem érhet fel hozzá senki.
2021. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Kiabálsz hogy tűz van. Közben benzinnel locsolod.

Ha hagyod hogy elcsavarják a fejed akkor biztos szereted a férjed.

2021. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ha jönnek a nagyszerűbbnél nagyszerűbb jelentkezők


:D :D

2021. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A probléma a következő: Te úgy látszik nyitott vagy érzelmileg, nem vagy elköteleződve a férjed felé.

Aki igazán szeretni szerelemmel a férfit, akkor olyan erős érzelmi kötelék alakulhat ki, hogy téged egyáltalán nem fog érdekelni egyetlen egy férfi a közeledben. Tehát mi következik ebből, hogy a házasságod nem stabil érzelmi alapokon nyugszik, nem őszinte /elnézést/, vagy azt hiszed, de nem igy van, a kettő nem ugyanaz. Önbecsapás!


Tehát mindazon házas ember aki kifelé nyújtogatja a fejét akárhány évnyi házasságból, az otthoni tábortűz melege szunnyadóban van...ha pedig azzal töltjük az időnket, hogy locsoljuk vizzel, akkor elfog aludni a legkisebb parázs is, és ott már nincs visszaút.

2021. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!