Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme? Mit gondolhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? Mit gondolhat a másik?

Figyelt kérdés

10 eve vagyunk egyutt. Az utolso veszekedésünk óta nincs köztünk semmi.

Már harag sem. Nincs puszi, osszebujás, ölelés és házasèlet sem.

Csak kb egy fedél alatt élünk.

Van gyerekünk.

Mit gondoltok? Lehet van valakije? Vagy már csak simán nem szeret?

Egyebkent elfoglaltak vagyunk mindketten. Kevés idő jutott kettőnkre. Többször feljött már a válás téma. De aztán vagy azért mert megbeszéltük a dolgokat, vagy mert a gyerek miatt nem akartam menni.. megis maradtunk. Mire számithatok?

Am szexmániás és bújós tipus (volt valamikor)

Nem vagyok elhizva, nem élősködöm, csak mert szültem ... ellátom a háztartást, itthonrol dolgozom is. Probáljak közeledni felé? Egyáltalán van értelme?

Köszönöm a válaszokat.

30 N


2016. dec. 2. 00:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szoktatok erről beszélgetni? Ennek így valóban nincs értelme 30éves nő vagy neked is vannak szükségleteid. Ha közeledsz felé, hogy viselkedik? Ha egyáltalán nem nyitott a dologra akkor lehet elgondolkodnék azon, hogy van valakije mivel azt írod, hogy kb szexmániás volt akkor nem utasít vissza. Üljetek le beszélni állítsd kész tények elé, hogy változtassatok mindketten. Ha erre sem reagál jól akkor mérlegelned kell,hogy csak azért mert van egy közös gyermeketek olyan emberhez kötöd magad akivel semmi testi viszonyod nincs és előbb-utóbb érzelem sem lesz. 30éves vagy ha esetleg úgy döntöttök, hogy vége sem dől össze a világ hiszen sosincs késő ráadásul te még nagyon fiatal vagy. Mindenesetre nagyon drukkolok!
2016. dec. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet indok, hogy elfoglaltak vagytok. Ennyire kizárt, hogy ne akadna ido, hogy beszéltek, tisztaztok par dolgot.

Mi volt az utolso veszekedés? Igy nem igazan latom at, hogy mi lehet a problema. De ha a válás mar többször feljött ilyen formában, biztos, hogy nem arra utal, hogy ez igy normalis es csak " megváltoztak az igények".

2016. dec. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez már ilyen végjátéknak tűnik, és nem csak az utolsó veszekedésetek óta.

Az már régen rossz, ha többször is feljött, hogy váltok. Normális esetben ez vagy nem kerül szóba se, vagy csak egyszer, és akkor be is adjátok a válást.

Te azt írod, hogy a gyerek miatt nem akarsz menni. Akkor ez nem házasság innentől kezdve, hanem gazdasági közösség, ami a gyereknevelés érdekében jött létre. Ha téged csak ezt tart benne ebben a "házasságban", akkor már régen intézni kéne a válást.

A kérdésből nekem úgy tűnik, hogy rendszeres a csinbumcirkusz, nem most volt az első komoly vitátok. Nekem inkább rendszeresnek tűnik az összezördülés.


Gondolom, a férjed is érzi, hogy részedről ez már nem szerelem, régóta csak az érdek fűz hozzá, mert egyedül nem tudod ellátni a gyereket, illetve nem ilyen életszínvonalon. Közben a békés családi élet is csak ábránd. Nem csodálom, ha nincs kedve már szexelni se, és bújni se.

Talán most döbbent rá, hogy ő sem szerelmes többé, vagy talán arra, hogy te tényleg nem szereted már, csak a családfenntartó szerep jut rá, semmi más.


Ha közeledni akarsz felé, akkor azt azzal a céllal tedd, hogy rendezzétek a kapcsolatotokat, és legyen valami gyökeres változás. Aminek a végén képesek lesztek házaspárként együtt élni, békés családi életet teremteni a gyereknek, és örömmel vagytok egymás társaságában.

Ha csak azért akarsz közeledni, hogy leodázd a válást, mert "nem akarsz menni a gyerek miatt", akkor inkább ülj le vele azért, hogy a válás részleteit megbeszéljétek, és beadjátok a keresetet. Váljatok el addig, amíg még megy sárdobálás és háború nélkül. Mindenkinek jobb, ha sikerül közös megegyezéssel válni, minél gyorsabban.


Arról pedig egy szót nem írtál, hogy te mit érzel még egyáltalán a férjed iránt. Mert ezekből a sorokból nekem nem tűnik úgy, hogy te szerelmes lennél, és hiányozna neked az érintése.

2016. dec. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki karácsonyra párterápiát. Menjetek el ketten és kérjetek külső segítséget.

Ha nem fogadja el/ nem működik, legalább ott lesz a tudat, hogy te megpróbáltad a közeledést, ha meg működik, akkor happy end :)

Egyébként csak a gyerek miatt ne akarj nem elválni...nekem is elváltak anyunék, mikor 14 voltam és simán túl éltem. A gyerek megérzi, ha a szülei között nem jó a kapcsolat és ebben ő is szenved. Akkor már jobb, ha apu és anyu külön, de boldogok.

22/L

2016. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgettetek erről? Mert ezt tőle kéne megtudni, hogy hogyan áll a házasságotokhoz, hozzád, ő tudja igazán megmondani, hogy mit érez.
2016. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!